Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz nubreed #168 üzenetére

    Szóval, attól, hogy nincsenek questek, még akad bőven tennivaló. Tulajdonképpen, minél jobban haladsz előre a techtreen, annál komplikáltabb az összetevők beszerzése, plusz ugye, harc a környezettel, ahol megintcsak akad egy-két izgalmas pillanat. Aztán vannak ilyen rejtett bossok, vagy nem tudom, minek nevezzem. Ha megtalálod, ott valami extra vár a végén. Meg persze ha legyőzöd.
    Egyébként, a PvP sem annyira durva. Mi a héten vágtunk bele a témába, előtte csak PvE volt. Mondván, miért jó az, hogy amit nagy nehezen összeszedtél, azt valaki erősebb lenyúlja. Ebben van igazság, de kezdett kicsit unalmassá válni, hogy kb 30-as szint felett már bőven nem vagy veszélyben, és addig fejlődsz, ameddig akarsz.
    Pl volt két íjászom a teraszon, pár harcosom, egy elefántom, egy krokodilom, egy farkasom, és egy hiénám. Elcsaltam egy 3 koponyás skorpiót a házamhoz, és együtt lenyomtuk. Greater volt ráadásul, vagy legalábbis rohadt nagy volt.
    A 3 koponyás monsztáknál meg nincs erősebb tudtommal, kivéve talán a bossok, de szerintem ott is 3 koponyásak vannak.
    Vannak benszülött táborok is. Többnyire ezzel is az van, hogy bizonyos szint fölött, már oda jársz majd bőrért, mert a III. szintű harcosok gyengék, és simán lecsapod őket. Ha mondjuk meg jön egy neves, azt meg elviszed thrallnak. :)
    Szóval PvE simán jó, hogy tisztába gyere a játék mechanikájával, és nagyjából a techtreevel, aztán PvE. Kb minden másnap leraidelnek, és először gáz volt, mert vittek minbdent. Aztán rájöttünk erre-arra, hogy hogyan lehet kivédeni, hogy mindenedet elvigyék.
    Most ezt nem akarom elspoilerezni itt, szerintem kóstolj bele. Ha bejön, akkor az elején bejön a PvE is, aztán meg úgy is kevés lesz. Ha meg nem, az hamar kiderül. :)

    szerk:
    Vagy pl amit még nem is említettem. Purge ;) Ez is van PvE-ben is. (Mondjuk nekünk hiénák jöttek, és tizedére sem volt ennyire durva.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák