Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soak

    veterán

    válasz Alvin_ti4200 #62 üzenetére

    Igen,igen 2gb ram kell neki, én szoktam monitirozni és olykor 1,7gb a ram kihasználtságom :Y a játék alatt

  • gege71.hu

    addikt

    válasz Alvin_ti4200 #62 üzenetére

    A cherebourgnál milyen taktika javallott?
    Az a rész ami úgy kezdődik, hogy a pálya kb közepén 2 épületben körülvették a ''dog'' századot nekem meg 2 shermannel meg még pár harcjárművel fel kell menteni őket.
    Ez odaáig rendben is van. Felmentés ok.
    Aztán ugye van egy harcálláspontjuk a fricceknek 2 védő pak páncéltörő ágyús szakasszal meg ott felbukkan 1-2 stug meg pzkpfw 4. Azt is el tudom foglalni, de ideáigra már van páncélosveszteségem és alig marad emberem.
    Az utat végig eddig 1x se tudtam biztosítani. Közben a harcálláspontomon létrehozok technikus brigádot, ezt azt építtetek velük(barakk stb, hogy lehessen géppuskást aknavetőst stb termelni).
    Na már most ez míg eltart és közben itt ott elfoglalok pár stratégiai pontot egyszerűen felmorzsolódik a csapatom. A páncélosokat (ami marad) próbáltam technikusokkal szereltetni de egy idő múlva elestek. Aztán a sok betörő fricc mindent szétkúr. HP nélkül már technikus sincs és szépen elvérzek.
    Az út sincs biztosítva így a konvoj sem tud átmenni...ehh SÁRDAGASZTÁS. Kicsit elment a kedvenm tőle pedig szép a játék.
    Mi legyen a taktika, hogy ne vesszek el a részletekben? Asszem vmit nagyon benézek taktikailag, hogy 5. nekifutás után is befdürdök ebbe a pályába. :(

    Az 1GB tuti kevés. A pályabetöltés 100 évig tart. Kilépésnél meg még tovább baszakszik mire kiér desktopra, pedig a konfigom nem egy gyík darab.

Új hozzászólás Aktív témák