Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    válasz Habib[HUN] #570 üzenetére

    Szóval nekem most 1.3 van fenn. Letöltöttem amit írtam (most jött le) és simán felteszem, és akkor működni fog rendesen, vagy még keressek valami 1.3-1.7-et is, mert a köztes részt nem fogja javítani és hibás lesz végig?

    Amúgy kedvesek... ennyi erővel kapásból meg is vehetném a OF-et, ha már ennyit letöltetnek velem... nem is akarok vele multizni, csak a single menne jól... most is amcsikkal 2 hard enemy ellen nyomom valamelyik négy fős pályán, és hát esélyem sincs, úgy is mentettem el a pályát hogy Last Man Stand, és kb 2 órája húzom, tankhordákat hoz ellenem, egyetlen posztom sincs, be vagyok szorítva a sarokba, már rendesen 2-3 méter mély lyukakat bombázott a földbe körülöttem rocket artilleryvel, mondom az egyetlen esélyem, ha az engineerekkel tankakadályokat építek, hogy legalább a tankjait távol tartsam (azokra hívja általában a rakétákat) nagynehezen megépítem (vagy 5 engineer squad veszett oda) erre az első tank nem keresztül rohan az egészen? (egy Ostwind volt, szóval nem is egy tigris vagy valami).... szóval így elég esélytelen... de nem baj, kitartok... remélem ez a patch megoldja, mivel az 1.3-mas előtt semmi ilyen problémám nem volt, csak most jött elő...

    Na szóval, ha az 1.3 van fenn, akkor le kell még töltenem az 1.3-ról 1.7-re patchelőt, vagy egyből feltehetem ezt az 1.7-ről 2.1.01-est, és hiba nélkül, normális tankakadályokkal, működő térképszerkesztővel mindennel fog menni?

    U.i.: Akkor nekem magyarul már OF-em van, csak nem elérhető a két új nép?

    szerk: míg nem kapok választ, addig fel nem teszem, mert nem akarok még jobban kitolni magammal...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák