Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz DMG #488 üzenetére

    Kicsit érzékenyek vagytok. :)

    Én még Aeromap-el kezdtem (kisképernyősön, vagyis 320x240-en), amit később Destinátorra váltottam. Legálisan, mindkettőt CD-n vásároltam. Ezt követően volt iGO 2006-om (legálisan, ha jól emlékszem a Destinátort cseréltem be egy akció keretében iGO-ra, de talán akkor még nem is ez volt a neve, és még az is lehet, hogy akkor még 2005-nek hívták), majd miután ezt meg szintén akciósan beváltottam iGO8-ra azt hiszem elmondhatom, hogy a kezdetek óta követem a hazai navi programok fejlődését. Természetesen később nagyobb képméretre váltottam, és módom volt jónéhány navi programot kipróbálni, hát elmondhatom láttam már pár működő navigációs programot.

    Egyik sem volt tökéletes. Mindegyiken lehetett(volna) valamilyen fogást találni. De sohasem kerestem, nem ez volt velük a célom. A cél az volt, hogy rendesen tudjak navigálni. Ebben 95%-ban a hangnavigáció volt segítségemre, és csak a maradék 5%-ban néztem a képernyőre. Tehát engem speciel nem igazán zavar, ha mondjuk egy körforgalomban az ikon mozgása nem teljesen folyamatos, mondhatnám "szaggat". Megjegyzem ez nekem eddig nem is igazán tűnt fel. :)

    Ennek a mozgáshoz (véleményem szerint) semmi köze a képernyő méretnek. Ilyen a program. Lehet hogy később majd javul a helyzet, lehet hogy így marad. Akit ez zavar, annak azt tudom javasolni, hogy még mielőtt egyetlen Ft-ot is kiad bármire, mindet próbálja ki. El lehet menni a CNS központjába, ki lehet próbálni a gépeket, a programokat, és ha valakinek tetszik, akkor vegye meg, ha meg nem nyerte el a tetszését, akkor válasszon másikat. Széles a választék (szerencsére). De ezen fórumokon összeveszni teljesen felesleges. Bár lehet hogy ebben a témában többen is túlérzékenyen reagáltak. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák