Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cray Tyler

    senior tag

    válasz makikoma #2973 üzenetére

    Én markussandor klánját erősítem. Fingom nem volt róla, hogy xmodot próbálgatott az utóbbi időben. Most, hogy tudom, semennyit sem változott a véleményem róla. Rettenetesen jó csapat vagyunk, amit az ő vezetésének (és a tagoknak egyaránt) köszönhetünk. Negyven-valahány CWn vagyunk túl együtt, perpill a warlog ameddig visszalát, csak győzelmeink vannak (+1 draw). És ez nem azért van, mert ő modot használt, ezt biztosan állíthatom.
    Mivel őszinteségi rohamot kapott itt mindenki, én is leírom a valót, mint olyan, aki Sanyival egy klánban tolja: semmilyen kiugró teljesítmény-növekedést nem vettem észre rajra, nem láttam olyasmit, hogy "úúúbammeg, sanyi nagyon megtáltosodott, vajon mitől?". Pont ugyanúgy tolja (kurvajól), mint eddig. Rendszeresen csekkoljuk és elemezgetjük egymás támadásait, kinek mi megy jobban. Feltűnő lett volna, ha hirtelen nagyobb teljesítményt láttunk volna tőle. De nem történt semmi ilyesmi.

    Elég kicsi a magyar CoC közösség, semmi szükség rá, hogy még egy kis szart is dobáljunk egymásra. Inkább írja meg valaki a logout cikkem második részét, ami mondjuk a TH8-TH10 életvitelről szól :) Megírom majd én, ha TH10 leszek már régóta, de az csak kb ősszel esedékes :K

Új hozzászólás Aktív témák