Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HegeGabi

    csendes tag

    válasz Intruder2k5 #4162 üzenetére

    Szervusztok!

    A topik címadó modeme miatt vagyok itt - mi másért :) . És remélem, hogy talán tud valaki segíteni a problémámon.
    Olyan helyzet adódott, hogy beújítottam egy ASUS routert egyéb okokból kifolyólag, és szeretném azon keresztül beállítani a házi hálózatot mind kábelen, mind Wifi-n.
    Idővel eljutottam arra a pontra, hogy akkor kikapcsoljuk a T-Home által biztosított EPC3925 modemen a Wifi kapcsolatot.
    Nem sikerült.
    A Setup/Quick Setup részen a Wifi beállításik opcióknál egyik rádiógomb sem aktív (Enabled/Disabled).
    Ha ráklikk Disabled-re, majd save, várakozás, oldalújratöltés, majd ugyanúgy egyik sem aktív, és van Wifi hálózat.
    A Wireless lapon, a WPS fülön Disabled-re van állítva a Wi-Fi Protected SetupTM.
    A Radio Settings fülön a Wireless Interface szintén nincs bejelölve. Ha Disabled-re klikk, majd Save, akkor oldalújratöltés, és eltűnik a rádiógomb kijelölés. A hálózat megmarad, a modemen világít a Wifi bekapcsolt állapotát jelző led.

    Kedves Intruder2k5, elnézésedet kérem, hogy a te hozzászólásodra válaszoltam, de mindez azért van, mert olyan képet linkeltél, ami a nálam levő router felügyeleti/beállítási oldalai között nincs.

    Kérdésem az lenne, hogy valami gond van a modemmel? Régi a firmware? Vagy túl új?
    Miért nem tudom kikapcsolni a Wifi-jét? Miért nincs olyan lap a beállítások között, mint amit Intruder2k5 linkelt?

    Előre is köszönök bárminemű segítséget.
    Még akár azt is, ha azt ajánljátok, forduljak a T-hez :) .

    Köszönettel, Üdv, HegeGabi.

    [ Szerkesztve ]

    HegeGabi

  • HegeGabi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Köszönöm a segítséget.
    Az Explorerrel volt a baj. Chrome alatt minden rendben, látszik is a rádiógomb, állítani is lehet, mentődik is a beállítás. :)

    Igen, van mellette IPTV is.
    Ja, egy megjegyzés. A tűzfal beállításoknál az SPI-t ne állítsátok át, maradjon Low. Én átraktam Medium-ra, megszűnt a TV adás :D .

    Üdv, HegeGabi.

    HegeGabi

Új hozzászólás Aktív témák