Keresés

Aktív témák

  • Cataclysm

    csendes tag

    válasz jerry311 #712 üzenetére

    Hello

    Én vagyok Iscariah haverja!

    Az az igazság hogy tényleg érdekes dolgokat csinált utobbi időben a szolgáltatás!
    Előszőr amikor elment az internetem nem tudtam mi a baja, és mindenki azt mondta hogy tönkre mehetet! Ezért vettem újat!
    Végül felhivtam a upc-t hogy regeljem az új hálókártyát de még nem dugtam bele a kábelt hanem a régi hálókártyába volt! És akkor mondták nekem hogy nem használok-e routhert (nem igazán tudom hogy irják) , én meg mondtam hogy nem! Hanem elment a net és vettem egy új hálókártyát és mondták hogy nem lehet az a baj! és végül megcsinálták és ment a net!
    Pár nappal később megint elment a net hasonlo problémák miatt és már az eszem elszállt tőle hogy állandóan probláma van! Erre megint routhert találnak és megint megy! Egy vagy két héttel később megint elment az internet! Na ettől még inkább bosszus voltam! MEgint hivtam a upc-t és azt mondták hogy amit még ők regisztráltak másfél éve modemet azt mondják hogy nem ismeri fel a rendszer és és hogy regisztrálni kell na ezen meglepődtem hogy ilyen létezik hogy másfél után azt kéri hogy regeljem be a számát és erre ujra kellett megadni a MAC számát! Ezután megint ment! De hogy háromszor 3-4 hét alatt ilyen baj lesz nem hiszem hogy az én gépemmel lenne valami! Főleg hogy nincs net megosztom! És az új hálókártyám se használtam hanem porosodik!

    Hello

Aktív témák