Keresés

Aktív témák

  • upsyka

    aktív tag

    válasz jerry311 #21362 üzenetére

    köszi,de nem szorulok munkahelyre... :))

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

  • Revolit

    senior tag

    válasz jerry311 #21362 üzenetére

    Ezt imádom amúgy, mikor azzal jönnek, hogy lehet jobbat csinálni... akkor én is ezt fogom mondani legközelebb főnöknek.. jaa csak engem ezért kirúgnak... hoppá. Mert nem másnak kell jobbat csinálni, hanem nekem, mert én dolgozom rajta. De nem az a gond, hogy rendszerhiba van, ez mindenhol előfordul. De a szolgáltatót sem érdekli fikarcnyit sem az ügyfél, csak a pénze. 3 nappal fizetési határidő előtt fizettünk, és felszámolt upc 5 ft késedelmi díjat... mire? A számlákkal nagyon pontosak tudnak lenni, azt behajtják, még jogosulatlanul is...
    Szarba se veszik az embereket, és bizony ilyenkor előjön az, hogy az ügyfél nem is akar megértő lenni. Tudod, amilyen az adjonisten...

    Amúgy meg én se mentem facebookra köpködni rájuk, főleg nem mert ünnepnap van. De ez azért van mert arany egy lelkem van, a fene vinné el... ;]
    Pedig egyre másra azt tapasztalom, hogy az tud itthon érvényesülni, aki semmibe nézi az embereket és a sárba tiporja azokat. De kicsit elkanyarodtam...

    [ Szerkesztve ]

  • pd

    tag

    válasz jerry311 #21362 üzenetére

    Azért ez nem így megy. Egyértelmű, hogy előfordulhatnak problémák, DE. Ezt lehetett volna úgy is kezelni, hogy tisztelt előfizetők, ez meg az a probléma, várhatóan legkésőbb eddigre megoldjuk. Lehetett volna mindenkinek emailt küldeni (van mindenkinek upc-s emailje, sokaknak átirányítva, nekem pl. sokszor eleve a gmailesre írnak, mert azt is megadtam). Lehet az upc.hu nyitóoldalára is kirakni egy közleményt (ha már az legalább bejött). De semmi ilyesmi nem volt, csak a porhintés.

    Nyilván az ászf szerint ez belefér a nemtudommennyi rendelkezési állási időbe, úgyhogy végül is senki nem szólhat egy szór se, mert minden JOGSZERŰ (ahogy sokminden ebben az országban könnyen elintézhető ezzel a szóval).

    És attól még mert valaki nem tudja jobban csinálni, lehet róla véleménye. Attól még mert pl. egy filmről megállapítom, hogy szar, nem kell tudnom filmet forgatni / színészkedni / operatőrködni stb.

    DiVaD: Na ez meg a másik. Te már úgyis fizeted a lóvét, te nem érdekelsz minket. Csomagot akarsz? Hagyjál már, csakis a legnagyobbat veheted, amire semmi szükséged.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák