Keresés

Aktív témák

  • Mate

    nagyúr

    válasz Intruder2k5 #18979 üzenetére

    Hallani mindig hallottam emberek rokonainak az ismerőseiről, hogy alkalmazták, de még senki nem tudta bizonyítani. Nekem meg van pár ismerősöm akinek 500/100-as internete van havi 7.000-ért.

    Kb. 12 ismerősömnek van upc netje, ebből kb. 10 rendszeresen bőven túllépi a 300-at és még sosem korlátozták le őket, ahogyan engem sem. Pedig volt egymás utáni 3 hónapban 6 TB forgalom is.

  • TeeJay

    félisten

    válasz Intruder2k5 #18979 üzenetére

    akkor ő rossz területen lakik vagy van vele együtt még pár hasonló user akivel közösen már megfektetik az adott node kapacitását... én mint írtam már 30-as csomaggal sem sikerült évek óta 300GB-ba beleférni, általában a feltöltésem is 400GB felett volt
    mióta 50/5-öt adtak 30 helyett 1TB körüli a forgalom aminek 2/3-a feltöltés
    sosem láttam még milyen az ha 10%-ra korlátoznak és ezért nem fogok görcsösen naponta UPC adatforgalom számlálót nézni meg számológéppel kalkulálni hogy még belefér-e ebbe a hónapba 3 fullHD vagy hagyjam jövő hónapra nehogy korlátozzanak...

    sokkal sokkal több olyan előfizetője van UPC-nek aki 5GB forgalmat sem csinál
    kvázi az előfizetett sebességet havi szinten 0,1%-ban sem használja ki mégis fizet mint a kisangyal
    60megás előfizetésnél 30nap alatt ha csutkára lenne járatva folyamatosan közel 19TB-ot lehetne letölteni
    ha már fizetsz akkor ne kelljen már bűntudatot érezned ha az előfizetést amit ők korlátlannak mondanak te 10%-ban kihasználod és mondjuk 1,9TB cuccot töltesz le abban a hónapban...
    ha csak 5%-ot nézem akkor is közel 1TB és ne legyek már azzal HARDCORE előfizető hogy 5%-ra merem használni azt amit ők adnak pénzért cserébe...
    sosem görcsöltem, 1TB fölé ritkán megyek de ha mennék se érdekelne

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Aktív témák