Aktív témák

  • vargalex

    félisten

    válasz jerry311 #15376 üzenetére

    Hi!

    Igaz, hogy a router alapjában véve nem erre van kitalálva, de 2 dolgot kihagytál a számításból:

    1. Ahogy írtam is, az RSPro és a DIR-825 között volt 218 Mbps, tehát nem a vas a gyenge láncszem.
    2. A TP-Link a Digi hálózatán tudja a 80 Mbps-t, ami ráadásul, ha jók az információim, PPPoE kapcsolat, tehát nagyobb az erőforrásigénye, mint a DHCP-nél. Azaz joggal várhatná az ember, hogy az UPC-s kapcsolat esetén is tudjon legalább 80 Mbps-t, ennek ellenére nagyjából 35 Mbps-t tud.

    Az már csak hab a tortán, hogy Brogyi fórumtárs atomos szervere sem tudja kihajtani. Pedig annak azért illene...

    (#15380) Brogyi: szerintem mindegy, hogy kihegyezett hardware, vagy sem. Ahogy írtam, nem a vas fogy el, a DIR-825-ön alig volt load. Illetve amit nem értek, az ahogy már írtam az, hogy az RSPro és a DIR-825 között 215 Mbps van. Ha viszont az RSPro-n keresztül töltöttünk le a DIR-825-re kívülről (tehát az UPC modemen keresztül), akkor csak 40 Mbps-t mértünk. Holott ebben a felállásban a DIR-825 nem kommunikál közvetlenül a modemmel.

    [ Szerkesztve ]

    Alex

Aktív témák