Aktív témák

  • buci_

    tag

    re :)
    hat telleg bejott hogy beteg leszek. tegnap egesz nap az agyamba pusztultam aztan osszevissza ugralt fol és ala a lazam. neha jo voltam neha nem :)) aztan este nem kerulhettem el a hutofurdot sem. (kiskorom ota ilyen lázbajos vagyok..)..hat a hutes utan meg foljebb ment a lazam. 38.9 ehy mondom ez fasza. ma reggel mertem 37.8 aztan 9kor 37.4 most meg 37.0.. ugyhogy talan rendbe jovok mert mar csak a torkom kapar azt kesz :D
    ma megyek radioba beszelgetni az edzotaborrol, aztan ha jobban leszek kene tancolni is az arkadban de ezt itthon nem engedik, mert megint felmegy a lazam.. de vegulis ha reggel ota jol vagyok akkor miert ne? hm.. na majd meglatjuk.. utalok ilyeneken vitatkozni.
    nemsokara megyunk ki a telkunkre, apum csinal vmit kajat, en meg pusztulok ott is az agyba. es du. meg hozhat be..
    yah meg kaptam smst egy biyaaatchtol hogy edzotabor ota en teljesen mashogy viszonyulok hozza es hogy ez nem tul ''orvendteto''.. igazabol azt nem vagom hogy o hogy viszonyul(t) hozzam.. de bohocot nem akarok magambol csinalni. de ezt majd szepen megfogjuk beszelni. legalabbis abban allapodtunk meg :D

    ''Dj Babu & Dj Qbert - Felonious Funk''
    SAY WHAT, SON!
    tessek letolteni :D

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

Aktív témák