Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajusz15

    senior tag

    Sziasztok!
    Végül is driver gondom van - szerintem - úgyhogy nem offolnám ki a témát.

    Adott egy np370r5v-s01hu laptop 8750m és hd4000 videókártyával. Nincs benne dvd olvasó, így SW update-el próbáltam megoldani a dolgot. Letöltöttem mindent, amit ajánlott, telepítés, fn+... gombok működnek, fényerő állítás működik. Játszani, filmet nézni viszont nem lehet.. Semmi gond, olvasgatás után 13.8-as béta drivert leszedtem, felteszem, fényerő beragad maxra hálózatról, ha telepről megy újraindítás után akkor meg beragadva minimumra, gpu-z befagy, flatout 2-vel tudok legalább játszani, igaz ott is a videókártya kiválasztásánál csak a hd4000-el lehetett, filmnézés is megy. Eszközkezelő, majd videókártyánál szépen felismeri mindkettőt, semmi sárga háromszög, gondoltam nyomok már egy automatikus driver keresést a 8750m-re, talált is egyet, 2012-est, ezzel játszani, filmet nézni megint nem lehet, viszont már nem égeti ki a szemem. NFS The Run installnál ezzel a driverrel olyan hibakód fogadott, hogy életemben nem láttam, 13.8 szemkiégetős driverrel elindult a telepítő, itt viszont közben kaptam egy másik olyan üzenetet, amit még szintén nem láttam.
    Hónapok óta próbálok megoldást találni, mind win 7, mind win 8 (ez az ajánlott hozzá) rendszereken. Mindkettőből legális van, elég bosszantó, hogy még ezeken se megy.. Youtube videókon ha nem is ezzel a laptoppal, de ezzel a 8750m kártyával játszogatnak crysis 3-at, far cry 3-at, sajna nekem eddig csak papírnehezéknek jó :F

    Remélem valaki majd tud segíteni, előre is köszönöm!

  • bajusz15

    senior tag

    Sziasztok!
    Adott egy 6950-es videókártya. Láttam kijött az új driver, a 14.4, feltettem és durr, azóta bármivel próbálkozok, nem tudok feltenni egy drivert se, a képernyő felbontása megváltozott.
    Áttettem a kártyát egy másik gépbe, ahol egy 660-ast használok, 14.4-es drivert föltettem és minden tökéletes.
    Találkozott már valaki 14.4-nek ezzel a problémájával?

  • bajusz15

    senior tag

    válasz atti_2010 #26175 üzenetére

    Geforce gtx 660 akart lenni :B Ezzel arra szerettem volna utalni, hogy még egy amd driverrel sem rendelkező gépre szedtem le a 14.4-et és ott simán ment a 6950, viszont a másik gépre, amibe a 6950 "tartozik" nem sikerül működésre bírni a drivert :(

Új hozzászólás Aktív témák