Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli-206

    senior tag

    válasz omikron23 #7631 üzenetére

    Nekem is lassabb lett. GTA4-ben szemmel láthatóan csökkenés van az új 10.2-vel. 10.1 hotfixel szintén 7.8 az élményindex :DDD

    Visszatettem a 10.1 hotfixet, mert a 10.2 lassú, megvárom a 10.3-at, hátha . . . :F

  • katt777

    félisten

    válasz omikron23 #7631 üzenetére

    Én sem véletlenül várom a DX11-es nV-kat. Anno 8 évig voltak nV kártyáim évekig ment minden ua. driverrel (net nem nagyon volt), egy alkalomra emléxem, amikor vmelyik játékban hibás volt a régi meghajtó, de ez több év alatt egyszer fordult elő. ATI-m 1600Pro/1950XT/HD3870/HD4650/HD4870 volt/van évek óta, ezek közül egyes egyedül az ASUS 1950XT volt az, amely rendben volt, de kizárólag a gyári driverrel, és ott is volt, hogy frissíteni kellett, viszont az újabb meghajtóval nem döglöttek be régi játékok. Sok régebbi játékom meg sem nyekken ATI kártyán. Egy idő után az ATT sok-sok ügyessége, és az ATI vitathatatlan, természetes szépsége az nV neonfényével szemben, mind kevéssé válik a halmozódó driverhibáival szemben.

    Mika1227: Ez előfordulhat, nagyon sok hiba csak bizonyos hardveren, vagy bizonyos felbontásban, vagy bizonyos grafikai beállításokkal jön elő, van, hogy kisebb felbontásban és butább grafikával rosszabb teljesítményt kapsz, mint nagyobban és magasabb összetettséggel. Far Cry 2 kimondottan ilyen volt HD4650-en.

    lsc: A probléma ott van, hogy azt viszont következetesen elfeledik megemlíteni, hogy mi mindent qrtak el, vsz. azért, mert rohadt hosszú lista lenne, főleg a régebbi hardverek és játékok tekintetében. :DDD :(((

    omikron23: "ez a driver most mindent kijavít" - ez nem ígéret, soha nem ígért ilyet az ATI, ez az ATI-hívők mindennapos fohásza, a reménykedés a megváltó eljövetelében. :P

    stevve: Még mindig arról van szó, hogy ha az nV javít valamit, azzal nem tol el sok másikat.

    Abu85: Francokat. :( Driver Sweeper soha nem töröl rendszerfájlokat, ha csak be nem állítja úgy valami nagyokos. ATT és RivaTuner sem okoz hibát (ha meg valaki nem olvassa el, hogyan használja, az magára vessen), miközben a CCC-nél ez szinte rendszeres, és amikor még használtam CCC-t, kb. minden 3-4. kiadást lehetetlen volt lepucolni a saját eltávolítójával, de még mással sem (ekkor szoktam rá a VGA-szűz partíciómentésre). Csak a driverrel persze ritkán van bibi. Szintén érdekes dolog, hogy még ha rendesen, gyárilag telepíted, távolítod, és frissíted az ATI meghajtóit, akkor egy idő után sokkal lassabb lesz a VGA megjelenítés, mintha szűz rendszerre pakolnád fel uazt a drivert, amelyre folyamatosan frissítettél. Számos dolog nem megoldható CCC-ben, ami ATT-ban igen (amely mellesleg ugyanazokat az eljárásokat használja, mint a CCC, csak sokkal kevesebb erőforrást foglal, és sokkal több mindent enged szabályozni), és sokaknak éppen az ATT segített CCC okozta problémák megoldásában.
    Szóval ne marketingeld a CCC-t, ha nincs kellő tapasztalatod e téren. ;) Sokan elvagyunk nélküle már régóta, mindenféle probléma nélkül (driver hibák nem ide számítanak).

    rocket: Tudod, egy rakás ember, éppen azért, hogy teszteljen, v. hogy kiderítse egy hiba okát, kizárólag a drivert telepíti. Akkor magyarázd már meg, mi más is okozza a megjelenítési problémákat ilyen esetben! :DDD :P Amúgy azon is elgondolkodhatnál, hogy ha tökéletesek az ATI meghajtói, hogy-hogy sorra adnak ki hotfixeket meg RC-ket?
    Nem kéne hülyének nézni azokat az embereket, akiknél különböző hibák előjönnek az ATI meghajtóival, csak mert nálad éppen nincs telepítve olyan játék, vagy nincs olyan hardvered, amelyekkel előjönne. Persze, ha ATI-forgalmazó vagy, nem szóltam. :P

    honda23: A 9.11 egy kupac kaki. 9.9 és 9.12 hotfix volt eddig egyedül elfogadható tavaly nyár óta, 10.2-t nem volt még időm megnézni, de 10.1 megint csak gány.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák