Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovi

    senior tag

    válasz mikk2000 #2503 üzenetére

    Lassan már belefáradok a sok magyarázásban. Nemtudom már egyszerűbben leírni.
    Választható clone mód és kiterjesztett mód. A kiterjesztett ugye egy fos, átmegy az egér a másik kijelzőre(tv) ez akkor jó ha két szép TFT van egymás mellé téve illetve áthúzható szépen balról jobbra a program amit futtatsz. Nem ez a lényeg.
    De ami az emberek 90%-át érdekli az a clone mód! Ismétlem CLONE !!!
    Ennél a módnál a TV-n megjelenik egy külön asztal, amit ha színház módba állítasz akkor a fő monitoron levő media player képe a TV-n teljes képernyősen jelenik meg.
    Ekkor az én fő monitorom(TFT) - clone módnál - csak 1024-ben hajlandó működni.

    Remélem ez érthető volt már, mert 5éves szinten írtam le... De immáron harmadszor...

    Én csak ennyit szeretnék elérni, semmi többet. Annyira bonyolult ez az ATi-nál? Erre kéne nekik gyúrni hogy ezt jól kidolgozzák a sok-sok faszság ami terheli a meghízott contol centert. Tele megannyi szeméttel amit alig használ az átlag felhasználó. Míg az NVidia drivere pont annyit tartalmaz amire szükségünk van. Gyors, nem kell .NET hozzá, s még sorolhatnám az előnyeit.
    Elnézést hogy kissé felhúztam magam de amikor egy ekkora cég egy ekkora szart csinál mint az uj CC-s Catalyst szörnyen bosszantó. A felhasználóük szívnak állandóan.
    De mostantól NGO driver, azon belül van CP-s verzió.


    huhhh

    GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

Új hozzászólás Aktív témák