Új hozzászólás Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    válasz katt777 #29101 üzenetére

    Köszönöm! Mondjuk amit írtál, abból a "HKCU/HKLM ATi" bejegyzés törlését még nem próbáltam, meg a csökkentett módban való uninstall-install játékot sem, de azon kívül szerintem mindenféle variációt kipróbáltam. Pl. 14.9 uninstall, aztán AMD Clean Uninstall Utility 1.4 indítása hogy pucoljon le minden maradékot, de volt olyan próbám is hogy 14.9-et meghagytam és csak az AMD Clean -t indítottam, meg volt olyan variáció is, hogy simán rátelepítettem a 14.9-re
    Próbáltam az Automatically Detect and Install Your Driver szolgáltatást is, telepített 14.9 esetén. Nekem egy amd-catalyst-omega-14.12-without-dotnet45-win7-64bit hozott le, ráadásul letöltötte a ...AppData/Local/Temp könyvtárba, de aztán a letöltés ott is maradt, nem történt semmi.... A fentieken túl, ezt a "without-dotnet45" a telepítőt is elindítottam, a kb. 33-ik próbálkozásomban, de ezzel sem értem el eredményt.

    Szóval megtettem amit lehetett a reg kulcs törlésén kívül (de ezt el kellet hogy végezze az AMD_Clean.

    Eredmény:
    Telepítés visszaigazolása:


    Igaz valamikor problémázott a tanúsítványokkal Win7-64bit alatt:

    Újraindítás után:

    Na (!) de a Start menüben ott van a Catalyst, indítsuk el:

    Lehet, nem szereti az AMD a HD7970-DC2T-3GD5 VGA-t és a köré épített Intel cuccokat?

    :F :F :F :F

    [ Szerkesztve ]

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák