Új hozzászólás Aktív témák

  • ObiGabi

    aktív tag

    Üdv Mindenkinek!

    Eljött az ideje a Windows újra telepítésének. Ezzel nem is volt gond, kb. 20 perc alatt fent volt (az más kérdés, hogy a frissítések még másfél órába kerültek), alaplap driverei, majd jöhetett a VGA. Örültem, hogy ismét van egy gyors rendszerem, de az örömöm hamar elszállt, mikor egy game elindítása után az árnyékok téglalap formát öltöttek. Vezérlő letöröl, gép újra indít, vezérlő újra telepít, eredmény dettó...

    Eszembe jutott, hogy létezik egy SlimDriver nevezetű ingyenes alkalmazás, ami végignézi a gépet (alaplap, VGA) és összegyűjti a gépen lévőnél frissebb szoftvereket. A telepítésben is segít, egyszerűen csak rá kell kattintani a kapott felsorolásban szereplő hivatkozásokra és szépen letölti és telepíti a drivereket. Sajnos az árnyékok problémája továbbra is fenn állt. :F

    Eddig vagy a legfrissebb Catalys-tet töltöttem le, vagy a legördülő menükben kiválasztottam a rendszert, kártyát, stb. Mivel az eredmény nem volt túl pozitív, gondoltam kipróbálom az "Automatically Detect and Install" lehetőség. Úgy tűnik ez jó választás volt. :) Itt érhető el: autodetect

    A SlimDriver, a SlimWare Utilities honlapjáról tölthető le, a Download menüpontban.

    További szép napot!

    Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

Új hozzászólás Aktív témák