Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #22273 üzenetére

    Én nem azt állítottam, hogy nincs gond vele, hanem azt, hogy én nem tapasztaltam. Ez azért lényeges különbség. ;) Mellékesen volt valami tesztprogram, amely nem érzékelte Virtuval sem a dedikált kártyát, viszont, ha elindítottam egy másik progit Virtuval, akkor már a dedikált VGA dolgozott, és a tesztprogi is annak látta, ezt meg lehet próbálni. ;) De pl. be lehet dobni a háttérbe egy benchmark progit, futtatni nem is szükséges; ha már átkapcsolt a Virtu, a játék is a dedikált VGA-t látja. Az említett progik nekem nincsenek meg, de ha gondolod, próbáld ki, működik-e ez az előtöltős megoldás azokkal. Jut eszembe valamelyik játék is volt, amely Launcher-rel indult, ezért sosem váltott 3D-be Virtuval, annál működött a fenti megoldás.

    A gondom most más. Beállítottam az elsődleges adaptert onboard-ra (PCI-E-vel nincs kép a lapi csatin) Dual Gr.-t disabled-re, VGA kábel ment a lapra, Virtuval szépen indul a rendszer, progik a listában, minden klafa, viszont nincs az a progi, amelyiknél átkapcsolt volna a VGA-ra. Na, ez akkor most mitől van? :F

    Biosban az IOMNU mi a franc? Ott van az IGP beállítások előtt. Enabled-en.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák