Új hozzászólás Aktív témák

  • Broky007

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék érdeklődni, hogy a jelenlegi csapatom 5. tagja szerintetek melyik Hero legyen?

    Druid 85lvl, Pala 80lvl, Succ 80lvl, TG 78lvl, ???

    Kizárásos alapon AC-n ill GR-n gondolkodom.

    Illetve lenne még egy pár kérdésem, utána néztem már minden heronak, szintjüknek, pref ability, etc

    1.: Jelenlegi felállás szerint sosem lesz SM-em :))) Nem óhajtok egy kisebb "vagyon"-t kiadni érte. Pótolható-e ez a kari? Láttam milyen pusztítást képes levágni, de akkor is...:) Másfelöl a Tökfej. Mennyire pótolhatatlan egy TOP csapatból?

    2.: A kupédó az egy vicc kari? vagy jó vmire?

    3.: Hóéémbör, úgy látom h "tank" hero, Palával ill AC-val összehasonlítva, mi a véleményetek?

    4.: Jelenleg közel 8k Might-om van. Kell-e nekem Guild és ha igen, miért?? :D

    5. Ezzel az új patch-el, jól látom h a szándékos alacsony mighton tartást akarták kiküszöbölni? és ha igen, megéri mostmár nyüstölni és minél feljebb vinni a might? vagy a daily rewardok, nem érnek annyit?

    6. Baszogtatnak engem ezzel a Clash of Clans-al de már lassan 4 hónapja ezzel játszom és nekem a Castle Clash így is baromira tetszik, meg berongált... mi a véleményetek arról a másikról?

    Elnézést a kérdés sorozatért: Remélem lesz értékes hozzászólás, nekem fontos lenne :)

    Előre is Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák