Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zender2

    csendes tag

    válasz Tybee #1 üzenetére

    Hali mindenkinek.


    A problémám nekem is az,hogy van egy canon i 350-em,ami kb egy éves.A gond az,hogy az elején tökéletesen nyomtató szerkezet mára már szinte csak fekete nyomtatásra való.Bármit csinálok vele,egyszereüen nem hajlandó szines képeket szépen kinyomtatni.Annyit elértem vele,hogy kéket sárgát stb...nagyjából jól nyomja,de a pirosat egyszerüen nem hajlandó pirosnak nyomtatni.Inkább narancssárgát.Már kimostam a fejet csináltam patroncserét,aztán ujrakimostam,de a hejzet nem változik.A dolognak van egy előzménye.Mégpedig az,hogy volt előtte egy S 200-as canonom,amivel szintén ugyanez volt a gondom.Azt az ithoni barkácsolással sikerült tönkretennem.De mivel azt gondoltam,hogy a problémám egyedi,(és mert olcsó az utángyártott patron)megvettem a 350-est.Szóval furcsa,hogy már két canon nyomtatóm ment gajra,míg a haverom 20000-forintos kétéves Hp-jének kutya baja.(szintén utántöltött patronnal)Most kíváncsi leszek,mert barinőm kapott egy ip1500-ast.Ha ez sem jön be,akkor canon kuka,és nézek valami mást.

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák