Új hozzászólás Aktív témák

  • Laurent

    csendes tag

    válasz palcsika #95 üzenetére

    szeva. a helyzet a köv: van egy olyan link, hogy: http://www.printersiam.com/data/DOWNLOAD.HTM
    leszeded a programot, mármint a service tool-t az adott nyomtatódhoz. Készülj fel, qrva lassan jön (nekem a zippelt file az ip1500-öshöz vmivel több mint 4 mb, na ez a 4 mb-s file k9zel 7 (!!!) órán át jött és sűrűn megakadt a töltés. sehol az egész büdös neten nem találtam meg, csak itt. minden létező fórumban ide irányitott valamennyi link. az a kábelkihuzogatós dolog nekem nem vált be. 3 oldalt nyomtatott, aztán totál leblokált. vettem 1 másikat, mármint nyomtatót, ugyanijet, 4 hónapos, garis és mivel sokat nyomtatok vele, merthát azért vettem ugy, nyomtatni, szóval 4 hónyp után ez is besz**rt. vissza a z üzletbe, mert ugye garis meg minden. ez volt szeptemberben. most megkaptam, visszaküldték a canon szakszervizből, hogy a patronok nem eredeti canon patronok benne, bár kompatibilisak az eredeti patronokkal, mégsem szabadna ijet használjak, ezért ment tönkre. és ez még semmi. én kellene kifizessem a költségeket, amik a javitásért lennének. nebassz....azóta vettem egy 3. ip1500ast, merthogy árban, minőségben nekem megfelel, a festéket is olcsón megveszem hozzá (coraljet, g&g meg effélék). nah szóval ez csak 1 baromi nagy kitérő volt. tehát én leszedtem már azt a bizonyos service tool-t és valahogy nekem nem csinál semmit a nyomtató. dolgozott valaki már ezzel a progival. vagy lehet, hogy a szervizesek szándékosan elkúrták a nyomtatómat? help me :W

    Nem elég ha szerencsések vagyunk, az is kell hogy mások ne legyenek azok!

Új hozzászólás Aktív témák