Új hozzászólás Aktív témák

  • afterburner_

    őstag

    válasz rferenc #4350 üzenetére

    Szia!

    nem is kell 10.000 Ft-ért patront bele venni mert már az új nyomtatókhoz is korszerű megoldással, pancsolás nélkül lehet egy patron árát 100 ft környékén tartani :)

    a fejet mondjuk nem tudom kitől szerezted, de nagy valószínűséggel zárlatos volt a fej, ezt ha berakod a te jó nyomtatódba, lehet rögtön ki is nyírta az alaplapját, vagy jobb esetben csak letiltott a gép, mert zárlatos fejet érzékelt, és ha kiveszed feléled újra a géped.

    pár nyomtatót már én is kinyírtam így még régebben, hogy panelhibásnak hitt gépből kivettem a fejet, közben a fej zárlatos volt, szépen kinyírta a másik nyomtatót, de volt ugyan ez fordítva is mikor látszólag működő nyomtatóba beraktam az új fejet és ripityára égette... szóval sokszor az otthoni próbálkozásoknak az az eredménye hogy egy jó nyomtatót könnyen el lehet intézni, vagy a rosszabb ha mondjuk egy ismerőstől kérjük el tesztre a nyomtatót, vagy fejet és szépen az is ledöglik :D ilyenkor meg már rögtön kettő nyomtató kell az 1 rossz helyére :)

    dobok egy privit, mert még vannak cli-8as nyomtatóim.

    >>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

Új hozzászólás Aktív témák