Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz laceszgamer #1953 üzenetére

    Simán csak mindenki fegyót húz+elnyújtja a meccset... :U Ma én is lelazultam, meglett az első goldom, egyetlen kör elég volt itt hc-n a 15 3 kill/tár megcsinálásához... :D Na jó, a többi körben játszottam rendesen izé pumpás shoti+pisztoly garázdálkodás :DDD
    Ezt most olyan nehéz komolyan venni. Teli a meccs csillivilli operátoros fogalmatlan idiótákkal, 3-4 ember legalább farmol, de szinte fáj látni a csapattársakat ledarálva. :W De kipróbáltam, elfoglaltam Meat-en az A-t, majd befeküdtem bal hátul a sarokba. semmi fedezék, csak a ponttal szembe. 17 killig jutottam, mire valami kezdett az ellennek derengeni. ;] ott sétáltak előttem 2 méterre. Végül egy SAE vitt el... De eskü holnap összelövöm a nuke-ot, ha ez így marad. :W

    Van, hogy már fájnak a bénák. HC-ben legalábbis. Bár véletlen lenyomtam félrenyomás miatt egy Rust normal DOM-ot is, hát az se volt jobb sokkal.
    Vagy csak valahogy bármennyit is ölök+top1, mégse tesz feljebb az SBMM, azért már 9 óra benne van a gémben.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák