Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H14

    csendes tag

    apróság, de több, mint érdekes.... ma "kaptam" egy offensive chat warningot ( kis harang értesítés)! multinál chatet voiceban soha nem használom, a fene se kíváncsi a vernyákoló ötéves hülyegyerekekre! Br - nél csak a party van beállítva, valamint random hülyékkel sosem játszom ! írogatni nem szoktam, konzolon amúgy is nehézkes! szóval wtf????

    [ Szerkesztve ]

  • H14

    csendes tag

    kis szigeten ( nagyot mostanában nem játszom) minden alkalommal, ha nyerek vagy a vége elött ölnek meg, és elindul a helikopteres győztes "intro", az diavetítésben megy nálam (xbox)! kb minden 50. képkocka, és a hang is fura!
    és ha én indítottam a partit ( szólóban, randomokkal játszva), tovább se lehet nyomni, vagy kilépni belőle! marad egy állókép zenével és ládazúgással, a Cuki kastélyról ( Tsuki, de cukinak hívni cuki :D )! ki kell lőnöm a játékot, és újraindítani!
    ha másra csatlakozva játszom, akkor "csak" simán akadszaggat, mint a car! a partilider ha kilép, legalább megyek vele! találkozott vki ezzel? kb pár napja ilyen!

    de mondom tovább! s2-t a resurgencepályán töltöttem, pár napja indítottam csak multit, természetesen a hülye shoti miatt ( agyonütném, aki ezt így ennyire opra kitalálta), azt akartam húzni! itt minden egyes parti vége ( mindegy, melyik pálya) ugyanolyan, mint a helikopteres rész! szaggat, csak képkockákat látok! listát meg se tudom nézni, ki hol végzett, de legalább magától indul a következő parti, nem kell minden pálya után kilőni a játékot, és újraindítani! nem tudom, ez mikortól ilyen nálam, s1 ben nem volt ilyen, és kb a hétvégén multiztam először! agyfaszt lehet kapni ettől! idegesitő a wz2.0 ban is, de a multiért fizettem! röhej, mintha vmi béta verzió lenne a mapok vége nálam! :W

  • H14

    csendes tag

    gondoltam ezt a minimum 10vs10es ( és amúgy is elég f@s ) mapot csak egy hétig hagyják a 7/24 playlistben! tévedtem...
    :W
    élmény ám így játszani, a close quarters eddigi 4 mapjából kettő alapba quit( zaya hihetetlen tré pálya, a piacos is egy forintot nem ér!) és a farm18 ért sem rajongok, bár itt legalább mindenféle fegyvert használhatok, húzásra! shipment, shoothouse legyen, a többi nem érdekel! darabszámot növeli csak a legtöbb map!

  • H14

    csendes tag

    playlist update után lett shoot house! rákattintva is shipmentet ad be nekem... másnak is?

  • H14

    csendes tag

    nos, a shoothouse végül valóban shoothouse lett, három óra alatt orvosolták :C :W

    domination megy, 160-110re vezetünk, 200ig megy! képtelenség elbukni, egy pont a Tied! node jött az áldott Sbmm... jajj nem, bocsánat, ez nem az Sbmm, ahogy egy fórumtárs kifejtette, hanem az ellen hirtelen alkalmazkodott a szituációhoz! látta, milyen fegyverrel lövünk, és mindenki hozta az ellenszer loadoutját, ami hatásos... ez intelligencia kérdése csak, alkalmazkodtak, na...!
    killek száma kb egál eddig, egy darab CounterUav-ot hozott össze addig az ellen! nálunk se volt semmi, talán egy Uav!
    nade, 160-110nél hirtelen jön egy Vtol, amit mellesleg nem irányított, aki lekérte, egyhelyben lebeg csak, és soroz!
    nálam alap, h rögtön lövöm ( lmgre váltva pikkpakk lekapható), hát ez nem jött össze! volt, h a fegyvert se tudtam ráemelni, rögtön leszedett! vagy vmi játékos , vagy a Vtol! 10 szer egymás után, mindegy volt, hova születtem újra! közben persze az összes pontot buktuk, mondom oké, akkor befoglalom ezután a legközelebbit! az a bohócot, aki épp ott van, leszedem, csak sikerül egyet visszafoglalni! hát nem jött össze! vagy Vtol, vagy vki háttal állva nekem rámfordul, és lelő! természetesen jött a következő Vtol rögtön, persze oda kérve, ahova éppen mindannyiunkat respawnoltat, szal már az első mozzanata teamwipe.... a végén jött a harmadik is, 198-200 lett a vége! kismilliószor tapasztaltam már, perverz vagyok, azért toltam végig csak, hátha most mégsem az történik, amit annyiszor láttam már! intelligenciával ( gúnyolódom, mert mikor olvastam ezt a fajta véleményt, agyfszt kaptam tőle, mennyire vakon van valaki, ha azt gondolja, itt ezen vagy rajta, a játéktudásán, a döntésein múlik vmi) megpróbáltam mindent megtenni, h ne így legyen, hát most SEM jött össze!

    én tisztelem mások véleményét, ezen a partin nem maga a parti cseszett fel, mert ezt megszoktam, ez "ilyen"!
    finoman tarkónfogva leültettem volna azon keveseket, akik szerint nincs sbmm, mert nem tapasztalt ilyet, szal tarkónragadtam volna, h gyere és ezt nézd, ami itt zajlik! naa????!!!
    végtelenül vakon van az ( legfőképpen azért, mert képtelen ezeket a dolgokat felismerni! ) , aki szerint itt rajta múlik minden! ők csesznek fel ilyenkor....

  • H14

    csendes tag

    Warzoneban sem számolja a KD-t egyébként! ami mégnagyobb gond, h a wineket sem....

    más:
    kettő sniper kell még az orionhoz! ezeket hagytam a végére, mert a jelenlegi fegyverrendszerben a sniper és a sniperhasználat tönkreteszi mind a multit, mind a Wzt! nonszensz, h egy konténerben dekkoló ipsét megrakétázil, és meg sem törik! egy shotival 5 méterről kettő három lövés is kell vkibe! ezzel a carral meg halál kétezer méterre is! vicc!

    de nem emiatt irok! vaznev és sniper a loadout jelenleg, fegyverváltáskor kapok pajzsot is.... szinte mindig ...! szóval vaznevről váltanék, nem a sniper lesz a kezemben, hanem pajzs! fegyverváltás ilyenkor, vissza vaznevre és megint váltás, na akkor megkaphatom a snipert! fordítva ugyanez! sniperről ( mert közelít vki) váltanék, akkor pajzsom lesz, megnyomom a váltást, visszakapom a snipert, és megint váltva lehet csak vaznevem!" kedves" a játék :W más tapasztalt ilyen bugot? ( kipróbáltam, mindegy milyen szettel megyek , mondjuk ar + shoti, ugyanez van... )

  • H14

    csendes tag

    az mw2019 és az mwII sikerességének "oka" - amellett, amit írtál, de ez a kisebbik fele- (nemcsak)kiadói szempontból a warzone, és a battle royal mód! ez ugye ingyenes, de a boldoguláshoz szükséges a multi, maga a fizetős játék! azok is megveszik, akik letojják amúgy a 6vs6 classic play-t!
    én szeretek multizni IS, megvenni viszont nem venném meg, ha nem lennék rákényszerítve ! a Vanguardot kihagytam, a ColdWar miatt, mert az tragikus lett, és kb 1000 foribtot ért már a kiadáskor is max! szóval ha fizetős lenne a BR, akkor azt venném meg! a multit nem!
    szerintem nincs is jövője, ennyi van benne, amit most kapunk! minőségi és kb felülmúlhatatlan (megközelíteni sem tudja és tudná senki, nem is fogja - szerintem) gunplay, és ennyi! minden kritikával egyetértek, sokkalsokkal jobb volt és jobb lehetne, ez a minimálmegoldás tényleg vérlázító ennyi pénzért, évente!
    azért nincs jövője, mert a BR játékmóddal ( nemcsak Codban) kinyilt egy világ, ami több szempontból is vonzóbb, mint a 6vs6 multi! nem nekem, nem csak nekem!
    objektíven, az életnek van/lett súlya, ill tétje! még resurgence módban is! ez újfajta, fura, de realisztikusabb játékélményt ad a játékosoknak! aztán a létszámkülönbség, a pályamérwt, az ebből adódó változatosság, taktika, játékmenet, mindmind a teljesség igénye nélkül, a Br mód előnye! a multi pörgősebb, kb ez, ami a mérlegbe bekerül erre az oldalra! ezek nem az én egyéni preferenciáim, tehát h nekem mi a fontos, ezek azért objektíven is beláthatóak/megfoghatóak!
    én így látom!

    a skinekről írnék még! természetesen hányok a nyuszifüles gigalőcsű batár nagy afro karakterektől, meg úgy általában az összestől, ami nem military filinget hoz!
    Rose skin, meg most az "új" OI, vagy IO? bocsánat, számomra pont századrangú, melyik karaktert hogy hívják, de el tudom fogadni, h pl valaki a sztori végett örömmel fogadta pl a Ghostot nemrég!
    szóval ez a két skin az, amiért picsánrúgnám a kiadót, ezek ugyanis játékelőnyt adnak/adtak! mindkettő láthatóságilag befolyásolja a játékot, mindezt pénzért! ha jól tudom, az új gigamega ( nem megy fejből, h mi a neve) BP csomag része a skin (OI-IO), pénzért előny, ez nálam nagyon nem pálya!
    amúgy egy FPS játékban, ahol a kezem és az alkarom egy részét látom csak, nem rohadtul mindegy, milyen karakterrel vagyok? számít? ( igen, néha van 3rd person mód is,ahol láthatom magam! ami egy FPSnek mondott játékban totál röhejes, h vki azt gondolja, szükséges, mert több és jobb lesz a Cod tőle..) ez nyilván személyes preferencia, ha vki szereti váltogatni a karakterét, vagy fontos neki, esetleg árulja(kiadó) vagy pénzt ad érte, felőlem tegye!!! egy lövöldözős játék nem ettől lesz jó, vagy rossz! ezt nem tartom objektiv tartalomnak :)
    béke!

    [ Szerkesztve ]

  • H14

    csendes tag

    szuper, h nem maradt olyan játékmód, ahol nem ezt a szuperképességes gyerekeknek izgi dolgot erőltetik! kipróbálod, és kb ennyi van benne! nem egy hét, vagy a szezon végéig, vagy mittudomén meddig terveznek ezzel!!!

    maga a sorozat is az übergagyi és a gagyi között mozog, a játékba konvertálása pont ugyanez lett.. oké, öreg vagyok már ehhez, biztos bennem van a hiba! de hogy miért nem lehet enélkül is tolni, mint opció, azt fel nem foghatom!
    természetesen "jól" sikerült a megvalósítás, a muniboxot pl hiába dobod ki, ammot nem tudsz kiszedni belőle! de a lényeg, hogy ugrabugrálhass nagyokat, legyen lézerszemed és sokkolhasd az ellenfelet, mert a shockstick az nem volt eddig elég! micsoda újítás amúgy, összeizgulom magam a gyönyörtől! :C

  • H14

    csendes tag

    válasz Spizzi #10745 üzenetére

    az exfil utáni videó és a zene az egyetlen értékelhető dolog! maga az event, a játékélmény a nulla felé konvergál, ez a tíz/15perc elvesztegetett idő volt! botokat lövöldözni és "izgi" küldiket csinálni én már öreg vagyok! bohócnak is :)

Új hozzászólás Aktív témák