Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz DeSanto #11172 üzenetére

    megszktam ami most van ez meg nem tetszik...ez baj? nemhinném hogy azon sirtam hgy lvl1 vagyok...lekakálom...ha lehetne 12es szinten fejlődtem volna...tehetek róla hogy nem tetszik? nem tetszik..ennyi...

    1 probléma van itt...hogy mindenki engem b*szogat!
    én viszem el mindenki helyett a balhét...de kiváncsi lennék ha pl Brookot hatszor egymsás után GL-elölnék meg (nem szabad PH szeron) és nem vágnám ki az illetőt akkor hogy állna a szája..vagy ha Conradot valaki flyamatosan anyázná én meg lesz*rnám akkor mit szólna hozzá.

    ARcoskodni lehet de ugy müköditetni valamit hogy az 100ból 100 embernek megfeleljen NEM LEHET!!!

    EZt fogjátok fel...2 embernek rossz hogy kivágtam Jézust? 5nek jó? mérlegelek..2 kevesebb mint 5...ilyen pofon egyszerü a téma...nem kell engem különöző jelzőkkel illetni meg a hátam mögött kibeszélni..csináljatok saját szerót és csináljatok mindent ugy ahogy ti akartok és megláthatod hogy BÁRHOGY CSINÁLOD lesz panasz...

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák