Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencus88

    nagyúr

    válasz eastsider #77 üzenetére

    Bakker a képből ítélve ismerem a tagot.Ott voltam beugró.Unokatesóm is ott játszott.Minket is osztottak wh aim stb.Abba a klánba egy 10 éves gyerek is játszik:D:DMegkérdeztem mondom vége az ovinak?:D

    Ja múltkor cb-ztünk nagyon lol klán ellen.Olyan ip-t adtak ami nem saját szerver:DCsak tudták a passt.Mondom menjen 2 maposat játszunk úgy is kikapnak nem akartam, hogy pampogjanak.Mondom tisztába vagytok a cb szabályaival ugye???persze ők mindennel.2 kör után csatlakozott fel a 4-ik ember:D4 v 3 volt már akkor megnyertük.Öltük 4 v 3-ba őket írtak wh aim stb.Feljött a szerverre a gyerek is akié a szerver hát az nagyon lol volt.cserélgették az embereket végül elértek a waron 4 pontot azt is figyelmetlenségből.Most adtam nekik ts-t mert az se volt nekik.De 2-szer elörről kezdtük a wart.Szóval ekkora klánt hát borzasztó lol volt.


    A demoval kapcsolatba.Waroztunk ma és mondom demo???nem ír.Kel demo?????nem kell visszaír.Vezettünk 5-0-ra elkezdi demot majd kérjük.Mondom te mondtad nem kell venni.Elkezdi ő ilyet nem mondott.Komolyan ezek után inkább játszok olyan klán ellen akik jók és kikapunk, de nem 12 évesek és pampognak.


    eastsider nem akartok wart?:D:D:D

Új hozzászólás Aktív témák