Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz tupacamaru #11321 üzenetére

    Lehet, hogy elszomorító számodra, de én azért tettem fel ezeket a kérdéseket, hogy ne azt kelljen már olvasni egyfolytában a topicban, hogy ki miért hisztizik, hanem hogy legyen már valami rendszer. 2 hete még a kempelés volt az állandó hiszti tárgya, most meg az hogy egyes játékosok (szerintem) ügyesen rájönnek ilyen, kb teljesen természetes dolgokra.
    És hangsúlyozom, ez nem mentesíti azokat, akik különféle trükkökkel érik el, hogy mint haverok együtt tudják tolni.
    Tényleg csak azt tudom mondani, hogy egyesek kissé túl mereven fogják fel ezt az egészet. Szerintem csak annyi az egész, ahogy már írtam is, bemész soloba, egyedül érkezel le, aztán onnantól hogy hogyan győzöl, már rád van bízva. Hát ettől izgalmas bazki az egész, ettól hogy valamilyen szinten lemodellezi a játék tükörképe a valóságot is. Ez nem egy aréna shooter, mint a kecskés CoD. Ha ilyet tapasztalok először, hogy ketten összefogtak, akkor nem megyek egyből rinyálni, hanem felkészülök arra, hogy igen, ez is egy eshetőség.

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák