Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz bandus #63583 üzenetére

    ok, mondom, nekem megér ennyit :D

    fel kell hívni az autószerelőt a futómű miatt, a biztosítót a lökös miatt hogy sikerült-e leadni már a papírt a központnak amit bevittem, venni kell kávéfőzőt, meg kell csinálni a januári nyitást a könyvelésben, az utalásokat majd elintézem én, be kell fizetni a számlákat a díjneten, le kell jelenteni az óraállást, szerezni kell vezetőfésűt a szúnyogháló sínjébe, venni kell gombelemet kicsit (LR44) és nagyot (CR2032), fel kell adni a számlákat az egészségpénztárnak, ellenőrizni a szervóolajat a kocsiban, lekenni a gumikédereket glicerinnel, az ajtófélfán és a tapétán a javítófestéseket megcsinálni, melegszendvicssütőt és kenyérsütőt eltakarítani, konyhabútort lepucolni, gyógyszertárba menni, csavarboltban kicserélni a polcösszehúzót hosszabra, nappali szekrény áthidalót felfúrni, pc kábelvezetést elrendezni gyerekbiztosra, keríteni autóvillamosságist aki kicseréli a műszerfalban kiégett két izzót, cipőt pucolni, elvinni cipészhez, elmenni a decathlonba kabátot venni, felhívni a nyugdíjpénztárat hogy akkor most mi a tosz van ha 5 éve nem fizettem semmit, gyerekülés oldalütközés teszteket nézni, ablakzsanért állítani, kimenni bauhausba szerszámdobozért meg szerszámládáért, fürdőszobába műanyag szekrényt keríteni, ovális dohányzóasztalt keresni.

    még egyszer nagyon köszi, majd küldd a számlaszámot hova utaljam a 850,- -et :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák