Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Nem szeretnék ebbe nagyon belefolyni, de azért nagyon vegyes a kép...

    De amikor hajnal 3.30-kor hétfőn az ügyeleten azt mondják, hogy a kórházba jobban járunk ha taxival, vagy kocsival megyünk be, mert ha mentőt hívnak az 2 óra!!! :Y Persze leállhattam volna vitázni, meg okoskodni az ügyeletessel aki bűzlött a bagótól mint a sz@r, hogy nekem majd kifordult a belem, de inkább gyorsan hívtam egy taxit és gurultunk a sebészetre, mert a gyomorfekély, epegyulladás gyanú az nem játék...

    Aztán amikor 6-an vannak egy kb 10m2-es kórteremben a rohadt melegben és az egész úgy néz ki mint egy rossz kelet-európai film (és olyan virágnyelven fogalmaztam...) akkor azért összeszorul minden létező szerve az embernek, hogy otthagyja a szerettét...
    Aztán az se kutyafüle amikor reggel jön egy doki, hogy epekő műtét délután. Majd délután jön egy másik doki, hogy epekő van, de műtét nem lesz. Aztán végül este jön egy harmadik és azt mondja, hogy másnap reggel gyomortükrözés, az mi a f@sz?! Mindez úgy, hogy az ultrahang leletben le van írva, hogy nincs epekő. Emberek életével játszanak... :W
    Aztán amikor a kórteremben a többi beteg osztogatja a fehér borítékot, meg a másik mondja, hogy 50K-t kapott a doki a műtétért akkor valahogy a zokogás kerülget, hogy ennyi pénzt levenni sem tudok a számláról összesen...és nem azért mert amúgy nem lenne rá, de az elmúlt fél év egy pénzügyi extrém sport volt...

    Szóval akkor az ilyenek után nem az egészségügyi dolgozók sajnálata az ami eszembe jut.
    Tisztelet a kivételnek, a nővérek, ápolók...(osztályos fiú) mert ilyen is van. Nagyon rendes volt és segítőkész pedig a 23. óráját taposta az ügyeletből. Ilyen is van...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák