Új hozzászólás Aktív témák

  • MARV6969

    tag

    válasz bunfi #7046 üzenetére

    Tényleg meglátjuk, hogy mennyire lesz élvezetes, játszható az új dlc, és persze a 8 szinttel erősebb ellenfelek mit és mennyit fognak dobni? :F
    Még az is lehet, hogy szeretni fogjuk...
    Amúgy meg szerintem mindenki úgy editorál ahogy akar, csak ezzel ne zavarja, ne rontsa a többiek játékát. Ennyi.
    Tapasztalatom szerint, vannak, akik elvből nem használnak editort ( őszintén respect nekik :R ).
    Vannak, akik, mint én is, használnak editort, készítenek, módosítanak fegyvereket cuccokat, de nem lövöldözik le mások elől a boss-okat, és nem duel-eznek. Ha megkérnek, hogy gyilkoljuk már le azokat az általam annyira gyűlölt sárkányokat, vagy a Hyperius csapatot, vagy Pyro Pete-t, vagy éppen Dexiduous-t, akkor ám legyen! Mi baj lehet? ;]
    És persze vannak, akik csak lusták utána járni, letöltögetni, kipróbálni a dolgokat, viszont adjak lv50, 52, ....61-es fegyókat, full skin és head kollekciót. Ezektől meg én sírok.... :O

    Az biztos, hogy egyrészről jó dolog, hogy emelgetik a szintet, viszont a jelenlegi drop rate mellett ki is tolnak azokkal, akik nem sajnáltak időt a farmolásra, és egyenként, x óra próbálkozás után gyűjtötték össze kedvenc felszerelésüket....

    sss:
    ja... lesöpörnek mint a szél....

    [ Szerkesztve ]

    "Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

Új hozzászólás Aktív témák