Új hozzászólás Aktív témák

  • baluka26

    veterán

    Most, hogy közeledek a vége felé, egy dologgal még mindig nem tudtam megbarátkozni: fegyverek.
    Bakker, az elsőben úgy ki voltak találva, gyakorlatilag Marcus szolgenjeiből lehetett tudni, hogy mi mit tud ("If it took more than one shot, you weren't using a Jakobs" vagy "Is shooting bullets just not cool enough for you? Buy a Maliwan and light some people on fire!" esetleg "Vladof. You don't need to be a better shot, you just need to shoot more bullets!")

    Itt meg aztán teljesen össze van b×szva. A Jakobsok nekem használhatatlanok, hiába tudnak akár 24-es fire rate-et, sosem tudom olyan gyorsan nyomni az egeret, a Torgue-ok ezzel a robbanós lövedékkel max bossnál használhatóak, a Vladof egyáltalán nem gyorsabb sokkal, mint a többiek, de legalább kevesebbet sebez.
    Nyugodtan megtarthaták volna az elsőből jól megszokott fegyver szisztémát, volt értelme, tudtam jól, hogy milyen fegyver illik a játékstílusomhoz. Itt meg aztán semmi logika az ég világon...

    A másik gond meg a loot, hogy 40 óra alatt egy narancssárga essen le, vicces..

    They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Új hozzászólás Aktív témák