Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szimi57

    őstag

    válasz Gsx-rr #52464 üzenetére

    Egy kicsit már unalom, amit itt összezagyválsz. Ha annyira érdekes számodra (többször is kérdezed), hogy miért nem járok villanyautóval már leirtam, nézz utána. Azt viszont nem értem, hogy ezzel, hová akarsz kilukadni. Nyilván oda, hogy azért nem járok vele, mert az egy szar, kifogy az áram, a töltés pedig felér egy büntetéssel. Ez egy baromság. Még nagyon az elején járunk az otto motorok pusztulásának, lesz még fejlődés jócskán. Szerintem te nem látod a fától az erdőt.
    Te hülyének nézed az embereket, amikor azt állitod, hogy az ingyen töltés stb. miatt vették, veszik az elektromost. Hol élsz te, nagyon is tudni lehetett, hogy nem lesz ingyen semmi! A gyártók nem a kényszer miatt fogják nyomni az elektromost, hanem mint már itt leirták 40%-kal olcsóbban tudják legyártani. Ebből az következik, hogy amint kiépül a struktúra vagy még előbb azonos kategóriában jóval olcsóbb lesz az elektromos. Vegyél egy Tesla 3-ast, már 16-17-ért van, ha jól tudom, de ne most, mert pánikba fogsz esni, hogy nem tudod tölteni és lekésed a Mi kis falunkat. :DDD

    A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

Új hozzászólás Aktív témák