Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • q13579

    senior tag

    válasz G1ant #772 üzenetére

    Az első zh-k ha jol emléxem már oktober végén. Az nagyon mérvado. Programozásnál mindig csinálnd meg a feladatot amit kapsz, mert az nagyon sokat segit, abbol vannak a zh feladatok. (abbol 5 lesz egy félévben). Ott gyakorolj tényleg sokat.
    Közgáz nem gáz
    Inf elm alapjai nem gáz.
    Analizis nem gáz, sok óra van, szépen leadják.
    A lin algebnél az első zh nem gáz, utána bonyolodik. Könyvet vegyél és nézegesd nagyon.
    A diszkrét matem már gázosabb, ott minden elöadásra menj be.
    Villanytan mocsok :D , nagyon mocsok. Ott könyvet már nagyon hamar vegyél és figyelj kökeményen mert ha lemaradsz buktad, pedig állítolag nagyon egyszerü... :U :D
    Az algoritmizálás órákat (csak elmélet 2 egy héten) már a második ora után hanyagoltam, mert iszonyat mód azon mulik, megérted-e ott vagy sem. Probáltam, de nem ment, többek között innen jöttem rá hogy nem nekem valo.
    Nagyjábol ennyi. Arra figyelj, hogy a jegyzeteket szerezd be mindenböl minél elöbb, mert utána elfogy. Nagyon jo ha mindenhez van könyved jegzeted. Kicsit sokba fog az egész kerülni, de hidd el megéri. Én csak késöbb vettem meg, de akkor már mind1 volt.
    Az ok meg amiért abbahagytam, hogy rá kellett jönnöm, hogy jobban tudom eladni a tudásom, mint a konkrét anyaggal bebizonyítani azt. :D . Szóval gyakorlatiasabb ember vagyok, jobban érdekel a kgáz, és a tanulható kézzelfoghatóbb, emberközelibb tárgyak. Ezért vagyok most gazdálkodás és menedzsmenten. Túl sok volt a matek és a informatika (de én voltam a hülye, mert nem gondoltam végig, hogy mi vár majd rám). Szóval ha tényleg komolyan gondolod és megfogadod a tanácsokat, akkor menni fog. De pofonokra azért kell számitani, csak ne érdekeljen, mert akkor földhöz vág.

Új hozzászólás Aktív témák