Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CyberPunk666

    senior tag

    válasz Jhonny06 #6287 üzenetére

    #Jhonny06

    Nem számítottam csökkentésre, csak érdekelt, hogy mennyire helytálló, mert sokszor láttam már olyat, hogy a vége más volt, mint amit meghirdettek, de akkor ez rendben van. Ha nő is az összeg, azért nagyjából hasonló marad.

    #Ruszki

    Ha jól láttam az órarendet, akkor csak 16:15-kor voltak estin órakezdések. Akkor ettől időnként eltértek?
    Mivel ez másoddiplomám lesz, ráadásul az első villamosmérnök, így rengeteg tárgyat el tudok fogadtatni. Az első félévben a fizika és a közgazdaságtan egyből ki is esik.

    Amiket kinéztem, hogy elfogadtatok, azok a fizika, villamosságtan, elektronika, jog, közgazdaságtan, vállalkozás gazdaságtan, menedzsment, digitális technika és a 10 kreditnyi szabadon választható.

    Ez 38 kredit a 210-ből. Egyiket sincs értelme újrahallgatni, villanyon ezek a szaktárgyak jóval erősebbek (magasabb kreditértékkel, több féléven keresztül), a többi meg csak simán felesleges.

    Amit még el tudnék (vagyis gondolom el tudnék) fogadtatni, azok az analízis1-2, irányítástechnika. De ezeket szívesen újrahallgatom. (analízis nélkül az első két félévemben lenne ~15-15 kreditem lol).

    Sajnos az egymásra épülési lista annyira durva, hogy kb semmit nem fogok tudni előrehozni, de nem érdekes. Lesz 3 félévem 20 kredittel. Lehet majd érdekes szabadon választhatókat veszek fel, vagy csak lazára veszem az egészet.
    Egyébként meg szoftverfejlesztő vagyok egy multinál, nem hiszem, hogy az elején a programozás nagy kihívást jelentene. Különben mindenki megbukna, aki még programozott korábban...

    Amit még el tudok fogadtatni, de nincs hozzá kreditérték rendelve, azok a kritériumtárgyak.
    Az esti órarendben szerepel testnevelés, ez remélem csak valami rossz vicc...

    Jó lesz ez szerintem.

    Köszönöm a sok infót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák