Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz wolfman #9639 üzenetére

    Ami tesódnek van mikori darab? Szerintem a töltő áramkor müködik még, talán a 3 cellából az egyik elszált már akkor se fog müködni az akkumulátor.
    500X volt már töltve a 3 év alatt?

    Amúgy 3X1850-es cellával lehet potolni a régieket és utána ismét hosszú élet áll majd a hangszóró előtt. Ha az enyémnek egyszer kipurcan az akkuja én is a terv szerint 3X 3400 MAH-es akkut adok majd neki, és ezzel jocskán nőne az üzzem idő is.
    Még talán a 26650 ami van még opcióként, de abba már nem vagyok biztos hogy beleférne, és ott csak 5000 mah kapacitás volna cellánként.

    Amúgy a Harman Kardonra kitérve, nekem is tetszett a hangja. De szerintem túlságosan kevés az 1db 18650-es cella egy olyan erős hangszórónál.
    Sajnos még az Onyx studio 6 is 1 cellával rendelkezik, igy meg marad a házi kokány bővités. Én is mikor hangszórót akartam venni, a Dockin mellet volt akciósan 40E-ért Onyx 4 is anno, de a kis akku miatt elvetettem mint lehetőséget.
    +1 Az Onyx 5-6 ahogy elnéztem a JBL Boombox Wooferéből 1-et kapott a mély hangok előállitásáért. Nyilván azért tolja olyan jól a mélyeket!

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák