Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz Digger #6331 üzenetére

    Hát ez függ az árazástól, mondjuk kíváncsi vagyok az element Force torzít-e? Csak a T6 hajlamos volt rá nagyobb hangerőn. Én nekem ilyen Téren a Divoom márkával sokkal pozitívabb a az élményem.
    Halottam a Tronsmart Megát és a T6-ot is, nem mondom rossz de már tuti nem vennék tronsmartot vakon.
    A Divoom onbeat 500 2ND elég más kategória mint a T6 és basszus is sokkal jobb és a fő érdemi dolog hogy nem volt torzítás. Azért mire a T6-nak meg szoktam a hangját eltelt pár hét, és egyedi EQ-val volt csak elfogadható a hangja.

    Persze 12E-ért nem nincs jobb mint a tronsmart, de akkor érdemes kicsit hozzá rakni és Divoomot venni például. :))

    Úgy amit megéri megvenni valahogy így van a Sorrend :D
    Tronsmart T6/mega 12E -
    Divoom Onbeat/Voombox outdoor 15-20E Környéke +
    Doss Sound XL 70 Euro emlékeim szerint +
    Sony SRS 31/Charge 3 30E megérheti +
    Dockin D fine +140 euro de akciosan szokott lenni néha 110 euroért is.
    Esetleg a Harman onyx 4 + is jó cucc 40-50E környéke
    Onyx Studio 5 + 60E környéke és elég durva mélyeket tud magából kicsikarni.
    JBL Xtreme 1 - meg az akku miatt kilőve, nem egy életbiztosítás

    Így hirtelen ennyi jutott eszembe, ezekből lehet mazsolázni. Oda rakom a + jelet amit még én is meg mernék venni, oda a minuszt amit nem :D

    Ha meg nem budget és van keret ott a Denon DSB 250 vízálló jó a hangja stb. A Vifa is hasonlóan egy prémium termék minőségi hangzással. Oluv oldalán összehasonlítottam pár hangszóróval, valóban jónak tűnik a hangja.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • ribarszki

    őstag

    válasz Digger #6331 üzenetére

    Köszönöm a tippeket. A bluetooth adapter a hifimhez már átgondolásra került. De több gondom is van vele. (Ezek inkább személyes, szubjektív problémák.)
    - Ettől még nem lesz hordozható. Márpedig most érkezik a 3. gyermek, a két lánytesó, meg imádnak táncolni, ugrálni meglhetősen sokféle zenére :) Ezt így megtehetik az alsó szinten/konyhában, udvaron. Plusz én is többször kint vagyok, kivinném vendégeknek is háttérzenére a terszara, stb. Kell a hordozhatóság.
    - Másrészt én mindig kihúzom az erősító-DAC-Jittercsökkentő-hálózati médialejétszó négyest. Akkor mindig be kell dugni, külön erősítőt bekapcsolni, dac bemenet váltót átállítani, csatlakozni, stb. Az utóbbi évben csak zenélésre kb 2x volt bekapcsolva a teljes stereo hifi rendszer, és 99x a kis Tronsmart.. És mivel újszülött érkezik, ez az arány nem fog változni :) (Elképzelhető, hogy a rendszer eladása lesz végül. Csak projektorhoz, filmekhez is ezt használom. De totálisan luxus fenntartanom ez tény. Pedig Fülelekkel (HiVox) tuningolt Dali dobozok: teljes belső csillapítás csere, teljes belső vezeték csere, teljes kondi csere. De hiába. Az az idő elmúlt, hogy leülök egy pohár borral és zenét hallgatok.. talán.. majd.. egyszer.. :) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák