Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    Na megvan a jabra extreme2 :)
    kep

    Ami jobb mint a Plantronics M50:
    + beszéd hangminőség eddig egyértelműen jobb, még a kompresszorházban is értették amit mondok, pedig én ott már nem hallottam a másik felet, akkora volt a zaj...
    + zene! persze csak mono, de van itt pl egy PC-s plantronics usb headset, hát a kanyarban nincs annak a zenei hangminősége a jabrához képest. (nyilván itt azért nem audiofil körökben gondolkozunk, de akkor is) Simán vállalható, menet közbeni zenehallgatáshoz.
    + bemondja a hívó fél nevét a telefonkönyvből, vagy beolvassa a számot, ha nincs a jegyzékben (automatikusan, semmi extra nem kell ehhez!) - már csak önmagában ezért jobb minden másnál -
    + két méretben fülkampó, és két méretben eargel (bedugó)
    + szivargyújtós USB töltő szett is jár hozzá (meg a sima USB+microusb dugója is fasza, ilyen hajtogatható)

    Egyetlen dolog van, ami kicsit talán rosszabb az M50-nél, az a viselési komfortja. Nem sokkal, de a Plantronics fülkampója rugalmasabb, puhább anyagból van, kicsit jobban illeszkedik, mint ez. Cserébe ehhez van két méret is. Jól el lehet helyezni a fülön, de pár óra után azért érzékeny már a fülem rá. Valszeg csak szokni kell. Az M50-et nem is viseltem ennyi ideig.

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák