Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PLaci58

    őstag

    válasz PLaci58 #514 üzenetére

    Idézet DM43 kollégától!

    Tulajdonképpen négy különböző készülék került forgalomba ezen a gyűjtőnéven:

    = BluePanther v350 egygombos (csak bekapcsoló gombja van)
    Ezeknek a sorozatszáma MQN08xxxxx alakú, a bootloadere fekete alapon narancssárga betűs
    = BluePanther v350 kétgombos (bekapcsoló és menü gombja is van)
    Ezeknek a sorozatszáma MQN07xxxxx alakú, a bootloadere kék alapon sárga betűs
    = BluePanther v350-B
    = BluePanther v350-C

    A ROM frissítés menete:
    A leszedett és kicsomagolt file-(ka)t egy Windows XP alatt FAT32-re formázott üres SD kártya gyökerébe kell feltenni.
    FIGYELEM! Ha az anyag több file-t tartalmaz, akkor mindegyikre szükség van (v350-B, v350-C).
    A főkapcsolót tegyük OFF állásba, majd rakjuk bele a kártyát. A bekapcsoló gombot lenyomva tartva a főkapcsolót tegyük át ON-ba. Ennek hatására szervízmódba kerül a készülék.
    Ha ez megtörtént, akkor amint bejön a boot képernyő, engedjük el a power gombot. Ezután be kell indulnia a frissítésnek.

    Idézet DM43 kollégától!

    A tiedre az egygombos, NK.NB0 való.
    A frissítő fájlok a csomagban jók a #443-ban.
    Lehet sikertelen a formázás, a fájlok felmásolása a kártyára és lehet hibás az SD kártya is.
    Más ötletem nincs.

    "Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

  • tibcsi62

    csendes tag

    válasz PLaci58 #514 üzenetére

    Sziasztok ! Köszönöm a segítséget , sikerült életre kelteni a készüléket.A guiformat progival formáztam FAT 32-re és SD kártyára rámásoltam a kétgombos NK-nbo-lát . Power gomb nyomvatartásával bekapcsoltam a készüléket, megjelent a boot menü és szépen végig futott a progi és amikor végzett újra indította saját magát és bejött a menü.
    Üdv. Tibcsi

Új hozzászólás Aktív témák