Keresés

Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz totron #8507 üzenetére

    Én nem vontam kétségbe, hogy jó hogyha van csak lassítós, nem megszűnős net teleki meteo-állomás, vagy követős kutyanyakörv, és a kettő köz bármi, simán hasznosítani tudja ez, de ha még az alap -nem full multimédiás- net is megy, akkor meg végképp. Én azért nem foglalkoztam ezidáig ezzel, mert helyhez kötött, vezetékes netem van... és jelenlegi helyzetemben nem kell mobil net.

    De sajnos mindenhol a fizess elő, megy még ha kis incs használva.... sőt, pont azért, mert nagy %-nál ki sincs használva... A maradék meg maradjon le, és érezze hogy lemaradt....

    A hsz-em inkább arra vonatkozott, hogy nem biztos, hogy megéri sokat törödni/törődnöd a blue-val, ha már látod, hogy nem beszerezhető, és talán megszűnik olyan formában amit te hosszútávon használni tudnál/akarnál... (és van potenciális alternatíva) :R

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Aktív témák