Aktív témák

  • joelke HU

    senior tag

    válasz enen #5465 üzenetére

    Igazából nincs mit tenni. Én annak idején vettem telekomtól egy blackberryt. Független volt. Megvártam a hűség leteltét és elvittem a számom a bluehoz. Ekkor jött a hidegzuhany. Nem fogadta el a blues kártyát. Hiába hívogattam őket és kértem a tiltás levételt, nem tették meg még pénzért sem. Pedig akkor képes lettem volna a 15 ezret kifizetni érte, annyira szerettem azt a telefonomat. Így se. Megmondták csak független készülékkel használhatom. Vettem hát más telefont. Többet szolgáltatótól azóta sem. A lényeg, ha új és független, és ami a legfontosabb, hogy sose volt köze a telekomhoz akkor tutira menni fog a blues hálón. Ha másik szolgáltatótól veszed, mondjuk voda és kiütteted azzal is menni fog, mert nem a telekom volt az eladó. Ennyire egyszerű. Bárhol veheted a kiszemelt telefont csak a telekomtól nem.

    Viszont ami érdekes volt, hogy a párom, szintén telekomos iPhone-ja viszont azonnal felment a blue hálójára. Azt valamiért nem tiltották le. Persze ezzel nem azt mondom hogy minden iPhone biztosan megy vele.

    [ Szerkesztve ]

    Motorola G51

Aktív témák