Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz mikromanus #115 üzenetére

    Huh, mondjuk ez a minden kopik és nem javítható elég keményen hangzik. Néztem, hogy mibe kerül egy halászhajó, hát nem biztos, hogy kétszer össze akarom rakni. :B

    Értem én, hogy kell a goldsink, csak ez egy kicsit túlzásnak érzem. Anno Daocban volt ilyen, de a classic freeshardon ott is kivették. Ott mondjuk elég időigényes volt a craft, minőségi szintekkel. 1% esély egy masterpiece darabra, kb. 15 perc 1 try. Nekem ez valahogy bizonytalanságot ad. Az enyém, megcsináltam, de idővel elveszik.

    Altok: de a lassú regen is jobb, mint az, ha csak egy karakter energiáját használja az összes craft, nem?

    Hétvégén ha jut rá időm akkor szerintem megveszem. Bár gyerek mellett nem hiszem, hogy top geares pvp bajnok leszek, de nagyon adja a játék. Ha más nem, hát nyitok egy halas boltot. :D

    Amúgy az elég furcsa, hogy trial accounttal gyakorlatilag semmilyen limittel nem találkoztam, elég ritka az ilyen.

    Trade útvonalakon is gondolkoztam, de azt olvastam, hogx pl: AAval szemben itt nem fix az ár. Ott is a vételi ár esett ha sokan adtak le, de alapvetően megvolt, hogy mit hova kell vinni. Itt állitólag nincs ilyen, mert mindig változik.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák