Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krealon

    veterán

    válasz DoItYourself #22010 üzenetére

    "felraktam a nasomra a transmissiont. Be lehet úgy állítani, hogy egy meglévő könyvtárba töltsön le, amiben már vannak fájlok? Akárhogy állítgatom, vagy az a vége, hogy csinál magának egy új share-t, vagy ha egy meglévő share egy meglévő könyvtárát adom meg, akkor nullázza az egész share-t, és létrehozza a megadott könyvtárat."

    Ugy kell hozzadni a torrent fajlt / magnet linket, hogy ne induljon el azonnal.
    Ha felvett, de meg nem elinditott torrenthez mar megvannak a fajlok, akkor eleg egy Verify-t (ellenorzes) futtatni, hogy tudomasulvegye a transmission.
    Ezutan inditva a torrentet, mar csak a hianyzo reszeket tolti le, vagy ha rendben van, egybol seed-el.

  • krealon

    veterán

    válasz DoItYourself #22043 üzenetére

    "Lehet, hogy rosszul fogalmaztam"

    Nem.
    Gondolat olvasast vartal el, ugyanis az indulo hozzaszolasban egy szo sem esett a Transmission Remote GUI-rol, ami egy rendkivul fontos tenyezo.

    "ha hozzáadok egy torrentet, a Remote GUI feldobja az ablakot, ahol be lehetne állítani, hogy hova töltse le, de nem tudok tallózni az útvonal mellett lévő gombbal, hibát dob, hogy érvénytelen az útvonal."

    Ahhoz, hogy a Transmission Remote GUI-ban utvonalat tudj megadni, a [Ctrl] - F9 --> Paths
    menuben fel kell sorolni, hogy a NAS fizikai utvonalai /i-data/md0/... milyen modon erhetok el windows alol (pl: \\NAS-IP-CIME\video\...)

    "Ha nem módosítok semmit, csak nyomok egy okét, akkor elkezdi a letöltést, tehát az útvonal jó."

    Ha TR GUI alol hozzadsz egy torrentet, akkor egy jelolonegyzet talalasz az ablakon, miszerint "Start torrent".
    Ezt a jelolo negyzetet kell kivenni, majd ha felkerult a betoltott torrent a listaba, akkor jobbkattintani rajta es a menubol a Verify-t valalsztani. Ha lefutottt a verify, akkor lehet inditani (F3).

  • TeeJay

    félisten

    válasz DoItYourself #22177 üzenetére

    de vágod minek kellene nekem ilyen lejátszó amikor van egy 42" fullHD LG smart TV
    van két asztali monitorom ami 21,5" fullHD van 3 laptop ami mind 15,6" 1366x768
    meg van vagon okostelefon amiből páromé meg az enyém G4 ami 1440p

    na melyiken nézzek 2160p cuccot? mi értelme lenne? :D
    nekem bőven elég az 1080p meg a REMUX vagy IMAX kiadások erre a TV-re
    DLNA lejátszást tud a TV így sosem kell másolgatnom hálózaton simán viszi laptopról
    2160p-re mondtam hogy jelenleg főleg csak azért jó letölteni mert lehet vele seedelni de csak ideig óráig

    enginev3.0

    sokkal több mint testőr
    SD-ben +++++ ami gondolom 20ezer feletti letöltés
    720p ++++ ami tippre 5ezer feletti letöltés
    1080p +++ tehát még 5ezret sem éri el
    1080p REMUX ++ tehát 1ezer körüli letöltés
    2160p jó ha 200-an leszedték

    Az

    SD-ben 20ezer felett az is
    720p 5ezer kb
    1080p 3ezer kb
    1080p REMUX 600körül
    2160p nincs belőle még

    szóval a legtöbb igénytelen SD-t szed pedig UPC-nél 120megabit a minimum net
    DIGI-nél 100/100 a minimum de FTTH-n 1000/200 a minimum

    Telekomnak van ADSL meg VDSL hálózat még bár szerintem már szinte mindenhol van VDSL hogy leváltsák az ADSL-t
    meg van koax meg optika is és ott is baromi gyors csomagok vannak
    aztán tessék mégis SD-t néznek esetleg 720p-t
    de 700ezerből alig pár ezren szednek 1080p-t vagy REMUX-ot
    2160p meg tényleg csak mutatóba van és annak a fele is csak seed miatt szedte le mint én is :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák