Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz enginev3.0 #36732 üzenetére

    Az oké, de ha hetente én újra írom azt a 4 TB-ot, akkor nem valami jó ötlet :D

    (#36733) Dragon3000: Én a Windows töredezettségmentesítőt Windows 7 óta kerülöm, akkor csalódtam benne párszor, azóta csak Auslogics-ot használok erre a célra, mondjuk azt is lehet időzíteni, csak azt nem tudom, hogy ha megy a torrent, akkor ő közben tudja-e pakolászni a szeleteket úgy, mint ha nem menne.
    Egyébként én is töltöttem le most 100 GB felett, hát vagy 10-15 percig elvolt a lefoglalással, de közben is szakaszosan töltött le, ami még mindig jobb mint mikor az utorrent ilyenkor teleszedte a cache-t azt befagyott az egész, annál én direkt kikapcsoltam a lefoglalást, mert hülyén működött ilyen szempontból, de hogy az milyen töredezetten töltött le mindent ...

    (#36734) Rimuru: Inkább szidni kell a Microfost, hogy tervezzen meg végre egy fájlrendszert normálisan :DDD
    Egyébként nem csak fájlrendszertől függ, meg Windows alatt eléggé korlátozottak a lehetőségek, EXT3-4 és hasonló fájlrendszereket meg Windows alatt nem erőltetek rá a HDD-kre, mert nem biztos hogy úgy fog működni a dolog, ahogy én azt szeretném.

Új hozzászólás Aktív témák