Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norba69

    senior tag

    válasz TeeJay #30756 üzenetére

    Már tavasz óta (amikor elkezdék építeni a T hálózatát) arra várok, hogy a Digi mellé beköttessem a T 1G/1G csomagját :)
    A Digit eléggé terhelem, (az utolsó 30 napon a router statisztikája szerint 60 TB up jött össze :) ) de még nem szóltak, hogy nem kéne. Remélem a T is ilyen lesz.

  • enginev3.0

    félisten

    válasz TeeJay #30756 üzenetére

    Nem lehet

    Egyszerűen mindegy hogy hány torrented van, vagy hogy letöltesz mindent egyből

    Nekem van 2300 torrentem hdd-krol
    És minden hd kategóriás filmet (magyar)
    Minden 5GBnál nagyobb sorozatot
    Minden 1GB fölötti xxx-et
    És 5GBnál nagyobb játékot letöltök ssdre
    De egyszerűen nem lehet nonstop pörgetni a netet

    Mikor felkerül egy új xxx rögtön tölti maxon, főleg hogy botok töltik fel szerverrel, az autodleseknek ilyenkor szépen lehet visszatolteni közben, de amint leért neked és a többieknek akik elsők között töltik le, vége. Onnantól nagyon ritka hogy felmegy 10MB/S fölé egy torrent, de inkább 1-5MB között ugrál

    Ez alól kivétel a 4K film és talán az 1080p remux, azokat lehet pár óráig több tíz MB sebességgel tölteni, de az meg ritkán van kapós

    Szóval egyszerűen nincs olyan hogy mindig pörgetni

    Meg is untam, a kis gépet megszüntetem, a két ssdt vissza raktam az én töltögetős gépembe, így van 960GB ssd-m csak seedelni

    Beállítottam max 60MB/S le és feltöltésre a klienst, így bukok némi feltöltést hogy nem maxon seedel mikor új cuccot tölt le, de ez max napi pár GB vagy max napi pár tíz giga
    Viszont így van elég sávszélesség a plexnek, és még ez a 62MB sebesség sincs kihasználva a nap 24 órájában

    A 2300 HDD-s torrentrol nem is beszélve amik egész nap korlátozás nélkül is alig kullognak, hisz régi torrenteket nem sokan töltenek le , nagyon néha egy kettő felugrik 20MB/sre, de ez kb pár naponta egy (mondjuk itt korlátozva van a peerek száma nagyon )

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

Új hozzászólás Aktív témák