Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ignorant

    senior tag

    válasz ZollR #5796 üzenetére

    Az egész BTC egy okosan kitalált piramisjáték

    miert lenne piramis jatek? Nem kell mininggal foglalkoznod, hogy kihasznald a bitcoin elonyeit.

    Miert nem alapitasz ASIC gyarto ceget? Jah hogy ninsc toked es szaktudasod? bocs.

    Mielott ossze vissza irkalsz, tisztaban kellene lenni az alap dolgokkal (koztuk azzal hogy mit is jelent a piramis jatek)

    [ Szerkesztve ]

  • AAntii

    őstag

    válasz ZollR #5796 üzenetére

    A bányászgépek gyártói addig tudják visszatartani a technológiát, amíg a konkurencia nem jön elő vele. Tehát amíg csak egy cégtől lehetett normális teljesítményű gépet venni, addig még lehetett is benne valami, hogy direkt lassabban szállították a réges-rég megrendelt hardvert és a szállítás idejéig a megrendelők pénzéből épített gépekkel bányásztak. Mióta elvileg többszereplős a piac és tegyük fel nincsenek lefixált szállítási idők, azóta a helyzet azért elég erősen változott, mert ha nem jön ki valaki idején a saját termékével, akkor majd másoktól veszik meg a minert a potenciális vásárlók.

    A napokban küldözgettem minimális mennyiségű coint és tetszett, hogy villámgyorsan odaért, ahova küldtem, egyelőre még akár ingyen is, szóval én simán látok benne fantáziát, pedig nem többszázezret mozgattam meg és nem is milliókat. Azt majd megteszik helyettem az üzletemberek, meg a terroristák. Ennél jobb és láthatatlanabb pénzküldési mód nem is kell nekik.

    (Nem azt akartam sugallni, hogy csak ők használják, de nekik is ideális lehet).

    [ Szerkesztve ]

    "Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

Új hozzászólás Aktív témák