Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz fsb1000 #2410 üzenetére

    Ezt az előrendelés dolgot én is viccnek érzem. Még megbízható cégtől sem szeretek semmit előre fizetni. (Utánvét rulez).

    Előre kifizetek egy nem rég alakult "cégnek" x BTC-t (ami lenyomozhatatlan és visszafordíthatatlan), majd várom, hogy késéssel megérkezzen. A legvalószínűbb, hogy meg sem érkezik, de ha mégis, annyi késéssel, hogy már alig termel az ember hasznot. Mert lehet úgy is számolni (főleg azok, akik már az elején itt voltak), hogy "Á, úgyis termeltem sokezer BTC-t szinte ingyen még CPU-val". Meg úgy is, hogy hatalmas értéke van neki és akkor csinál jó üzletet, ha a kiszállítástól és beüzemeléstől számítva nem csak az árát hozza vissza + fedezi az áramot, hanem megtermeli az új generációs eszköz (amivel szintén nem verik át, hanem kiszállítják) árát is, amit akkor vesz, mikor a jelenlegi elavul, vagy bedöglik, és mellette még profitot is termel.

  • sparks

    senior tag

    válasz fsb1000 #2410 üzenetére

    Nagyon bizalmatlanok vagytok :) Én azt mondom, hogy legkésőbb jövő hét végére már itt lesz a cucc. Mindössze 2 darabra neveztem be, erősen gondolkoztam, hogy legyen-e több, de annyira nem akartam játszani én sem. Egyébként van belőlük már működő darab, tesztekkel a bitcointalkon, egy HUB-ban 9 darab simán elment és a teljesítményük 24 órára átlagolva 330 MH/s. Én azt tervezem, hogy ha beválik a 2 db, akkor még veszek belőlük, de az is lehet, hogy kivárom, hátha kicsit lejjebb megy az ára. Az igazság az, hogy az ebayre már feltettek belőlük párat s azonnal dupla áron mentek el, szóval a kereslet igen erős és amíg ez így lesz, addig hiába túlárazott a cucc, eladható és az ára annyi, amennyiért megveszik. Akik az USÁba rendeltek vásárlói cspoportok, ők voltak a leggyorsabbak, ők már megkapták. A németekhez az első 100 db már ott van, a második száz, aminek éppen az elején vagyok az pedig 2-3 nap múlva ér oda.

    A nem bizonyított termék az más tészta, azt úgy hívják, hogy BFL :DDD Arra is beneveztem, de abból szerintem nem lesz semmi még egy jó ideig... Mondjuk annak az ára ehhez képest lófing volt és a teljesítménye meg ennek a 15x-öse.

Új hozzászólás Aktív témák