Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zerodot

    aktív tag

    válasz emvy #18954 üzenetére

    Az az írás arról szól, hogy a szerző eladta az összes bitcoinját, mert szerinte a Tetherrel manipulált árfolyam az amit látunk, és nem a valós. Vagyis szerinte a BTC és az egész kriptopiac dől, ha a Tether dől. Úgyhogy teljesen mindegy milyen váltón vetted a coinjaidat, ha úgyis beleáll minden a földbe, nem ment meg a Coinbase sem...

    Egyébként egy tipikus Tether FUD az egész iromány. A szokásos sablonokat hozza fel, újdonságként tálalva, miközben már évek óta folyamatosan előjön ezekkel valaki. (Pl. hogy a korreláció van az USDT kibocsátás és a BTC árfolyamnövekedése között stb.). Én ezt már nem tudom komolyan venni. Pláne hogy látom egyik forrásként @Bitfinexed-et tüntette fel... :U

    A legárulkodóbb ahogy az exitről ír. Ez az ember vagy imádja az USD-t, vagy utálja a kriptót, vagy csak próbál egy kis árfolyambeszakadásra okot adni:

    "On January 9th, 2021, I liquidated my crypto position for USD. In the process, I locked in a dollar-denominated gain that — in the interest of full disclosure — I can only describe as life-changing."

    "I’d just sold my Bitcoin position and was nervously awaiting confirmation from my bank that my USD wire transfer out of the exchange had cleared."

    Life-changing érzés végre USD-be átmenni? Idegesen várni, hogy a bank végre jóváírja az USD-met? Come on... Ritkán olvasok ekkora bullshitet, most is kár volt az időt rászánni.

  • instantwater

    addikt

    válasz emvy #18954 üzenetére

    Röviden miről szól ez a blogpost?
    Megy az angol, de ez nagyon hosszú :Y

    Látom. BS...
    Még jó, hogy nem olvastam végig :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák