Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Synthwave #122 üzenetére

    "World map-ot még nem láttam, remélem, hogy majd lesz. Mert jó volt az."

    Van, csak később kapjuk meg, onnantól kezdve pedig bármilyen eddig meglátogatott helyre instant utazhatunk.
    A történet legelején még mindenhová gyalog, némi főszálon való haladást követően egyes helyeken egy-egy NPC kísér át instant egy szomszédos lokációba / városba. A térkép majd csak ezután, persze nem rögtön.

    "Az előre definiált, hogy melyik karakter milyen lény után kapja ezeket, de eddig úgy vettem észre, hogy ez nincs leírva sehol."

    De, le van. Az Enemy Data menüben, miután adott lényen négyzetet nyomunk. Azt viszont fontos megjegyezni, hogy csak olyan lanye kerül be a listába, amit egyszer már hidegre tettünk.

    "Viszont így nem tudom, hogy nagycsomó tárgynak mi lesz a valós haszna azon kívül, hogy egy-egy küldetéshez kellenek vagy éppen eladjuk őket."

    Megintcsak későbbiekben lehet őket ténylegesen felhasználni. A kereskedőknél majd lehet elég combos custom item-eket legyártatni, amik bizonyos alapanyagokba + némi pénzmagba kerülnek. Persze itt sem rögtön mindent egyből, majd szépen, fokozatosan.
    Ez is újítás amúgy. Ha már shop level-ek nincsenek.

    "Ludger a dual wield sword-ok mellett az L1+R2 lenyomására dual pistol-ra vált (értelemszerűen, miután megkapjuk őket) és a közelharcból a távolságira nyergelődik át. Persze fejelési távból is lehet puffogtatni.
    ...
    Egyelőre nem tudom, hogy más szereplőnek is lesz-e ilyen másodlagos hadak útja.
    "

    Úgy fest nem, ez Ludgernél úgy működik, mint pl. Elize-nél a Teepo Switch, Jude-nál a Snap Pivot, stb.
    Viszont még később a dual sword + dual pistol mellé kapunk majd brutál two-handed sledgehammer-t is. A kombók és lehetőségek száma ismét tovább bővül. Ill. már az L1+R2 mellett az L1+R1-gyel is lehet cycling-olni a fegyvereket. Szóval igen, kifejezetten sokrétű és komplex a harcrendszer, kell neki időt hagyni, amíg nagyjából belejön az ember.

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák