Új hozzászólás Aktív témák

  • Secretive

    aktív tag

    válasz Szólista #1574 üzenetére

    eddig én is abban a hitben voltam,hogy mennie kéne,de nekem nem mpeg sync error-t írt ki (azaz nem az volt a baja,hogy nem tudta a streamet dekódolni) a lejátszó,hanem azt,hogy a szolgáltatás nem érhető el.
    ma és épp most meg simán megy az AUTODJ. ez nem aacban nyomja?!(valszeg 192kbitben felesleges is az aac) és ha nem,akkor remixbá miért abban adja és ha igen,akkor ez most miért megy?!:)

    az az igazság,hogy az AAC egy elég sokszínű formátum, több kiterjesztéssel,például AAC formátum lehet majdnem mindenben: aac, mp4, m4a, mov meg a @om tudja még miben....

    az aac kiterjesztésű AAC-t (jó mi?!) viszi alapból az én v2.95ös winampon is viszont pl az m4a-t már nem,szóval passz ,hogy remixbá épp miben streamingelt.
    arról nem is beszélve,hogy az AAC encoderből (és decoderből) is létezik egy tucatnyi....

    húde király....

    mindenestere feltettem egy több aac-s formátummal is kompatibilis dekódert a winampomhoz.



    Remixbá?!

    a sávszélesség spórolás miatt adod aac-ben?!
    és mennyivel?és az mp3-as zenéket kódolod realtime-ban aac-vé?!vagy más a helyzet?!

    na csak ennyi a kérdés futtában....:))

    Szeretem a munkát, lenyűgöz! Képes vagyok órákig ülni és nézni.

Új hozzászólás Aktív témák