Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Immy #605 üzenetére

    1: nálam a cégben jelenleg 0db számítógép van. a saját magán gépemen dolgozom.
    2: az apehnek semmi köze a gépemen lévő szoftverek jogtisztaságához, azt maximum feljelentés>>alapos gyanú megállapítása>>bevallás kérése>>ellenőrzés úton érheti el. olyan nincs, hogy "kopp kopp, APeh vagyok, kérem a számítógépét" majd valaki ha feljelent az asva/artisjusnál, és ők felszólítanak, és nem válaszolok, és feljelentenek, és a bíróság engedélyt ad a házkutatásra, akkor.
    3: honlapszerkesztéssel foglalkozom, mindenre van minden rendszeren ezrével ingyenes szerkesztő, nem vagyok köteles semmit pénzért venni
    4: sok editor nem módosítja a header-t, így ha kapok valakitől forrásban egy korábban photoshoppal mentett filet, és valami mezei programmal méretezem át, akkor benne marad a header infóban a ps, ha ezek alapján valaki beperel, lelke rajta. pl van bescannelt képem, amit átméreteztem, mégis a scanner neve van a headerben

    majd ha lesz a cégben gép, akkor azon sok mindent számon kérhetnek, de ott sem úgy megy, mint írtad.
    előbb kérnek egy szoftver bevallást, majd utána jönnek ellenőrizni.

    Félre ne érts, vegyen mindenki jogtiszta szoftvert, de csak úgy nincs joga az apehnek felülvizsgálni ezt.

    de nagyon kevés olyan embert ismerek aki nem ütközött olyan hibába, hogy egy program csak win-en fut el normálisan. (nem is beszélve ha kiakarsz kapcsolódni: a játékokról,)

    akkor most találkoztál eggyel.
    minden van mac-re, ingyenesen is, semmi gond. és játszani is tudok.
    Másik laptopon van egy ubuntu, meg egy legális xp sp3.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák