Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz Morris #39199 üzenetére

    Ah de bakker a Samu 1/3-aert ennyi vallalhato szvsz. :K
    4000mAh akku az nem annyira rossz azert, legalabbis nekem eleg lenne szerintem amire hasznalom a telot napi szinten.
    En meg amugy se szoktam a telefonnal furodni, azt meghagyom masnak, szoval a vizallosag engem nem erdekel ;)
    Nekem az S8-as a sokadik Samu telom, eljutottam az osszessel arra a szintre, hogy idegbajt kapok toluk.
    Folyamatos felregepelesek, olyan mintha "elmozdulna" a pozicionalas, az osszessel tapasztaltam 1-2 ev hasznalat kozott. Eleinte folyamatosan lezuztam az Androidot es vussza a gyari allapot, mindig helyre is all a problema egy idore ettol.De mar belefaradtam.
    Eppen attol is fugg am, hogy milyen "javitast" kap a telo, hanyszor van ujrainditva, mi fut mi nem fut a hatterben+felhok allasa.
    Ezenkivul az adaptive fenyero soha az eletben nem volt hasznalhato egyetelen Samu telomnal, a rb@nc Bixby extra gombert az osszes ujjat eltornem a tervezonek, vagy epp a jack hianya az ujakon stb.
    Arrol nem beszelve, hogy ujonan az ember megveszi elofizuval es mire lemegy a 2 ev addigra 3Ft 50 fillert er...bezzeg megvenni ujonan nem lehet oket csak 350-500k-ert alatt lassan.
    Akkor mar inkabb veszek egy £300-os XijaJozsit ami pont ugyanugy 2Ft-ot nem fog erni 2 ev mulva, de legalabb nem fizettem erte milliokat es kozben megkaptam a csucstelo hw 99%-at 30%-os aron :)
    Valoszinuleg most az is beszel belolem, hogy nagyon kiabrandultam a Samukbol... :O
    Viszont ahogy nezem lassan minden nagyobb nev 300k-ert adja a csucs telojat...csak a XijaJozsi maradt aki meg nem k.rvult el :N

    ...

Új hozzászólás Aktív témák